Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Vysadenie HAK a priberanie

Príspevok v téme: Vysadenie HAK a priberanie
antika

Prosím Vás, čítala som si fórum a našla som tu tému, kde ženy priberali po vysadení HAK. Ja sa chystám vysadiť tabletky budúci mesiac, možno o dva, už ich beriem dosť dlho. Asi 6 rokov. Mám výšku 170 cm a váhu 71 kg a snažím sa chudnúť, cvičím aj sa snažím správnejšie jesť ale po prečítaní, že po vysadení HAK priberiem, som sa dosť vystrašila, že moja snaha vyjde aj tak nazmar. Prosím napíšte mi, ak máte s týmto nejaké skúsenosti. Dúfam že priberanie po vysadení nie je pravidlom a že cvičením a správnym jedením tomu predídem. Zároveň ak by ste mali niekto vypracovaný správny jedálniček na chudnutie, privítala by som :)

Ďakujem za každú odpoveď.

TinaM

Ja som po vysadeni schudla. Ked som zacala brat, pribrala som (prsia, boky) a potom po vysadeni som schudla-a prisla o prsia :D

antika

No vysadit chcem preto, lebo si chceme s manzelom naplanovat babatko a chcem aby bolo telo ciste bez hormonalnych zasahov. Je to blbe, najprv priberanie, teraz citam o zhorsenej pleti, mam sa teda coho bat :(((

lu

nezavidim babam, ktore jedia hak..mam kamosku, ktora mala po vysadeni problemy s menzesom, ze menzes mala asi 2 mesiace, ak si dobre pamatam......a asi od vtedy uz nebere....

lilyianka

ja som po vysadení nepribrala .. váha mi ostala rovnaká, ale malo to iné úskalia ... pleť sa mi dala do poriadku po vyše roku, vlasy som mala mastnejšie ako zvyčajne.... bratova priateľka vysadila pred vyše rokom a ma strašnu pleť .... odvtedy sa lieči a vyzerá ako by mala druhú pubertu!

***Wellia***

Ja nastastie to svinstvo neberiem, ale moje kamaratky na tom boli rozne - niektore pribrali, ine schudli, niektore ostali na rovnakej vahe. Priprav sa na cokolvek, pretoze HAK je extremny zasah do tela, a preto ta moze cakat cokolvek. Ak mozes, skus antiku vysadit cim skor, nech napacha co najmenej skody...

karamelllka

Ak niekto priberie pri nasadeni alebo vysadeni HAK, je to len a len preto, ze sa nevie pri zmene hladiny hormonov ovladat a zacne zrat jak prasa...a naco chces vysadit? pri tychto novych generaciach uz netreba "pauzy" v uzivani...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysadenie HAK a priberanie - Fórum - ZDRAVIE.sk