Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitída

Príspevok v téme: Celulitída
LT1

Ahojte, chcem sa opýtať nejaké zaručené rady. Viem, že sa tu o tom písalo už veľmi veľa krát, ale ide o to, že ja ani nemám nejakú strašnú celulu na zadku ale skôr pod zadkom mam na pravej strane také niečo ako nerovný kopček, na ktorom mam nerovnosti v podobe celulitídy a na ľavej strane je to celkom ok. Neviem ako sa mam toho zbaviť, cvičím podľa videí na youtube aj si dávam drepy ale neviem za aký čas už by som mala vidieť aspoň nejaké výsledky aby som mala motiváciu ďalej pokračovať, lebo nevidím zatiaľ nič a prestáva ma to baviť. Nejaké zaručene dobré krémy, alebo či nejaké čaje na to pomáhajú, ktoré sú určené na celulitídu...Poprosím aj dobu za akú by som už mala vidieť výsledky a čo všetko by som mala robiť. Ďakujem za odpovede :)

Daduskaaaa

ahoj, skús si prečítať koniec tohto článku -odkaz odstránený- .. je tam popísané čo by si mala robiť, že musíš dodržiavať pitný režim, aké cviky sú dobré nato atď =) snáď pomôže

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celulitída - Fórum - ZDRAVIE.sk