Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako je to mozne

Príspevok v téme: Ako je to mozne
blazon125

Uz sa vam stalo ze ste sa zalubili,poblaznili alebo ako to mam pomenovat laska na prvy pohlad,sa mi zapacilo dievca co som bol dva krat snou aj to len taky flirt problem je vtom ze zije asi 5000km a chodi domov asi 3 krat do roka,milion bab stretavam ci na akciach alebo inde a mna prave tato musi zaujat a nie nanu prestat mysliet...neni ziadna modelka priemerna baba ,nechapem co to dokaze s clovekom urobit jedno dievca..

mango.tree

a najviac ma stve, ze keby som nebola sprosta, mohla som sa mat tak dobre u inych chlapov, zabezpecit sa :D ale nie, ja si vzdy vyberem tu najtazsiu cestu, sprosta som a momentalne opita, sorry, nebudem ti tu spamovat :DDD

mango.tree

moze, coby nie. mna tak tiez jeden, najprv som ho uplne neznasala, ale to preto, lebo ma nieco na nom strasne zaujalo. a nikto ma tak uz nezaujal ako on. a tiez je milion chlapov, aj lepsich urcite ako on (ale neviem vobec aky je, mozno ze je vo svojej kategorii najlepsi :D). ale nezaujimaju ma. a hej, poblaznenie to je, to nemoze byt laska, ale kde. aj ked, u mna to trva uz peknych par rokov a neviem co to je za stav.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako je to mozne - Fórum - ZDRAVIE.sk