Zamilovaná do staršieho

Príspevok v téme: Zamilovaná do staršieho
Nattyyyy

Čaute. Už podla nadpisu asi viete, stalo sa a už sa asi neodstane - proste zamilovala som sa do dospelého a ja mám iba čerstvých 17. Začalo to ešte pred rokom, ležala som v nemocnici , neskôr som bola na tom zle aj psychicky. v rodine sme to tiež nemali najľahšie. Vtedy prišiel on. travili sme veľa spolu času a stal sa takým mojím liekom. Máme dokonca aj spoločné záumy, samozrejme prežil si toho viac ale bolo mi s ním veľmi dobre, oveľa lepšie ako s rovesníkmi a vždy mi dával energiu aby som zvládla ďalšie dni. Behom jedného dňa sa stalo niečo čo náš vzťah úplne zmenilo. Vtedy to vyriešil za mňa a snažil sa prerušiť kontakt ale ja som to nevydržala a potrebovala som sa s ním stretnúť. Hlavné je že ho vídam, ale zároveň by som sa chcela posunúť ďalej. Myslím že keby sa musel teraz vyjadriť tak povie koniec všetkému, že aj keby veľmi chcel nedovolí mu to svedomie a cítil by sa strašne ... to že mal niečo zo 17 ročným dievčaťom. A presne preto radšej nič neriešim, len aby som s ním mohla byť. Lenže takisto mi povedal aj veľa pekného. Viem že je na tom podobne, sám sa nevie rozhodnúť, neverí čo povedal. Keď sme spolu akoby všetko malo byť tak ako má . Vek je jediná prekážka, cíti sa \"sprosto\" preto že som ešte len „dieťa.“ Inak je slobodný, nemá rodinu, čiže vzťah nerozbíjame žiaden. Ide iba o ten čudný pocit z jeho strany – dali by ste viac na ten pocit alebo by ste si nevšímali vek?

vang

Ja mám 18 a môj priateľ 34... sme spolu už viac ako 3 roky... :) takže nie je čo riešiť.... buď sa to podarí alebo nie... :)