Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie
eri39

Dobrý deň.Mám neskutočné zdravotné problémy.každy deň mavaám silné zavraty niekedy až take že neviem prejst ani na záchod.neprijemne tlaky v hlave.doslova pocit ze kazdu chvilu odpadnem.všeobecne mám výsledky čo mi robili vyšetrenia dobre.mam teraz dost stresujuce obdobie teda to pripisujem psychike..ale až takto?je to neskutočne.takto sa nedá normálne existovat a žiť.nepoznám nikoho v mojom okoli kto ma tieto problemy.preto pišem sem.možno to trošku upokojí človeka ked zistí že nieje sám.pekný deň všetkým ktorí trpia ako ja.:(

Severka

Stensila sa mi rohovka lave oko je 521 a prave 501 bolieva ma na zadu hlava a spanky a mam pocity na odpadnutie a pred
ocami mavam hviezdicky alebo taku ciaru a, vidim zle. A mam strasne moc citlive oci na slnko silne svetlo. Este na strednej som mala uraz oka a mala som zapal ktory a liecil jeden mesiac antibiotockymi kvapkami

Tinusss

Dobry den,
ja uz neviem,co mam robit,no s takymto stavom uz nevladzem fungovat.Stale mam priserne tlaky do hlavy.Je t nonstop,neovplyvnim to ziadnou tabletkou od bolesti.Tocieva sa mi hlava,prudko sa mi zhorsil zrak.CT,EEg,MR a aj milion inych vysetreni mam za sebou a vsetko je ok.. Este do marca som bola v poriadku,z nicho nic mi v marci ostalo zle,nedalo mi dychat,potom zacala podo mnou doslova plavat podlaha,trvalo to asi mesiac,,a potom ma zacala trapit hlava a trva to stale.. Lekar ma uz ani nechce vidiet a jedine,co mi odporuca je psychiater... :( Na tabletky sa nikdy nedam...

Cindy35

CT ani MR neodhalia infekcnu chorobu ani poskodenie vestibularneho aparatu. treba ist na specializovane vysetrenia ako som pisala predtym.

Cindy35

ak si z Ba, tak vestibularne laboratorium maju v nemocnici v Ruzinove a na Antolskej.
na vysetrenie Ta moze poslat neurolog alebo oRL

testy na boreliozu indikuje vseobecny lekar, ale pytaj sa na Western blot, nie Elisa, ten je nespolahlivy. avsak aj v pripade negativnych testov niekt.ludia maju boreliozu - ak maju imunitnu poruchu, tak test boreliozu neodhali

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk