Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Závraty, tlaky v hlave, pocit na odpadnutie
eri39

Dobrý deň.Mám neskutočné zdravotné problémy.každy deň mavaám silné zavraty niekedy až take že neviem prejst ani na záchod.neprijemne tlaky v hlave.doslova pocit ze kazdu chvilu odpadnem.všeobecne mám výsledky čo mi robili vyšetrenia dobre.mam teraz dost stresujuce obdobie teda to pripisujem psychike..ale až takto?je to neskutočne.takto sa nedá normálne existovat a žiť.nepoznám nikoho v mojom okoli kto ma tieto problemy.preto pišem sem.možno to trošku upokojí človeka ked zistí že nieje sám.pekný deň všetkým ktorí trpia ako ja.:(

Anonym14141

Anonym10068 holka napis mi na mail. Tiez som si niecim velmi, velmi podobnym presiel. Obzvlast to chvenie svalov a akysi pocit na/nad zaludkom, akoby tlak, ktory mi zabranuje volne sa nadychnut.
mail: cpl.1538@gmail.com

Gima

Dôležite je miesto určenia tlaku. Ak vás tlačí a pobolieva nad ušami je to prejav chrípky, infekcia alebo vírus, ktorý sa má vyležať s antibiotikami alebo liekmi z lekárne bez predpisu. Ak vás pobolieva v záhlaví, tak to súvisí so zrakom alebo krčnou chrbticou. Vtedy sa odporuča cvičenie a plávanie v termálnom kupalisku, ponevač mne termál velmi pomáha, na regeneráciu svalov.Velky Meder - termálne kúpalisko.
Pocit na odpadnutie poznám hlavne, ked celý den nič nejem a nepijem. Tým pitím nemyslím alkohol a energy drinky. Sumivé tablety z lekárne su velmi vhodné s vodou.

chorecrevo

Diagnozu hypermobilne crevo moze zistit gastroenterolog z kolonoskopie. Slovo hypermobilne poukazuje na tvar creva. Ide o crevo plne vlnoviek a zahybov a takeho vselicoho, cize crevo komplikovaneho tvaru a nie rovneho. Ludia s takymto crevom su nachylni na problemy, o ktorych pisem v predchadzajucom prispevku.

chorecrevo

Pokial boli vase problemy sposobene intoxikaciou z nestravenych, v creve zakliesnenych zvyskov jedla, ktore zapricinili hnilobne procesy v creve, tak vam zarucene pomoze toto: Pocas jedenia velmi intenzivne dbajte na dokladne prezutie potravy a nehltajte velke kusy potravy. Vyradte zo stravy vsetko maso okrem ryb, zacnite pravidelne behavat, najlepsie kazdy den a uzivajte probiotika, dalej pite cajik z bylinky benedikt lekarsky a dokladne dbajte na dodrziavanie pitneho rezimu.
Priznaky takejto intoxikacie: chronicka unava, vytok z konecnika, hlien v stolici, tocenie sa hlavy a pocity na odpadnutie, pocit, ze pluca nedokazu prijat dostatocne mnozstvo vzduchu, svrbenie pokozky na celom tele (posledne dve uvedene si pacient moze zamienat s alergiou -> ze nejde o alergiu, spozname podla toho, ze antihistaminika nezaberaju), zlyhavajuca pamat, konkretne strata schopnosti ulozit si novo prijate informacie do dlhodobej pamate, tym padom zhorsene vysledky v skole napriek enormnej snahe a usilovnosti a uceniu sa, co sa neskor vyvinie do este horsej podoby, ktorou je stipanie a palenie pier, stipanie a palenie oci, pocit vysusenych pier a oci, sucho v ustach, neschopnost v noci zaspat a odtial vedie cesta uz len na psychiatriu pre intoxikacnu psychozu, kedy pacientovi, ludovo povedane, akoze trosku siblo. Tam ho budu podnecovat k braniu liekov, ktore ale v skutocnosti jeho telu viac ublizia ako pomozu... A moze ist aj o cloveka psychicky silneho a zdraveho, ktory by sa len tak z hocicoho psychicky nezrutil, pripadne o cloveka, ktory nema za sebou ziaden zly zazitok, z ktoreho by sa mohol zrutit, iba sa pred tym, ako mu siblo, citil dlhe mesiace telesne zle, citil sa priotraveny. Keby uz bolo velmi zle a fakt by nic ine nepomahalo, oplati sa uzit prehanadlo a dokladne sa vyprazdnit... rozsirte kruhy vegetarianov a budete zdravi, drzim palce :)

Seln

Anonym10068: Môže sa jednať aj o zvýšený prílev energie z vesmíru. Ako bez srandy. Pred pár rokmi som mal také psychické problémy, že dovidenia. Až pri pochopení že sa môže jednať o transformáciu našej planéty a že som dostával energetické megadávky som sa z toho začal dostávať a to aj bez antidepresív. Chce to iba pochopiť o čo sa jedna a začať na sebe pracovať. Kto tomu neverí to je jeho dobre právo. Ja to mám z vlastnej skúsenosti. Pokiaľ sú výsledky krvi a všetky možné vyšetrenia v poriadku tak treba skúsiť pripustiť aj takú možnosť. :) Ale kľudne to môže byť aj tá psychika. Sú na to lieky, dá sa pekne pomôcť. Držím palce

Anonym10068

Ahoj... Mám 14 rokov... Prežívam to tiež.... A keďže niesom ani len dospelá jr to dosť smutné.... Ja mám pocit že to mám s psychiky... Je to strašný pocit... Tie tlaky hlave chcem vytlacit nejak von ale nejdeto... Tabletky nepomahaju a musím to len pretrpiet... Tiez mavam aj to ze pod hrudnikom citim tazkost a niekedy sa zacnem triast a zle sa mi dýcha... Je to hrozná konbinacia.... Ja mam aj problém s chrbitcou... Ale neviem či je to stoho ale naposledy u doktorky ked som bola mi na chrbat nepovedala nic ked mi ho kontrolovala.... Ja to mám 100% s psychiky... Vcera som sa dokonca uplne rozrevala.... Bolo to strašné nič som nevládala... Išla som na wc a ked som sa snažila ešte trošku vytlačiť ten moč strašné tlaky som mala a bolo to neprijemne.... Ptm som si sadla do kuchine a tam som sa uplne rozrevala pred rodicmi... Citila som to zatazie pod hrudnikom a bala som sa zr mam nieco vazne tak som sa rozplakala.... Pretože to trva uz neskutocne dlho a uz som chcela zit ako pred tým.... No mam doma par problemou ktoré nezvladam... Jr to zlé.... :((( za tyzden idem na vysetrenia k doktorke stym trasenim a zlym dychanim.... Do nemocnice.....

Severka

Stensila sa mi rohovka lave oko je 521 a prave 501 bolieva ma na zadu hlava a spanky a mam pocity na odpadnutie a pred
ocami mavam hviezdicky alebo taku ciaru a, vidim zle. A mam strasne moc citlive oci na slnko silne svetlo. Este na strednej som mala uraz oka a mala som zapal ktory a liecil jeden mesiac antibiotockymi kvapkami