Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem poradiť ako si nájsť kamarátky

Príspevok v téme: Potrebujem poradiť ako si nájsť kamarátky
Lenka369

Ja mám obrovský problém si nájsť kamarátky...Neraz som pre to dokonca plakala..Mám 13 rokov.Moje záľuby sú kreslenie,korčulovanie,PC ba dokonca i moda.Chodím po forach ale vždy iba nájdem..BUĎ SAMA SEBOU a tak..ale tí ľudia si to neuvedomujú aké je to ťažké..lebo oni si nájdu kamarátov za chvíľu.Viem že táto téma nemá nič s touto stránkou..no nemám sa komu zdôveriť..tak to píšem sem..nevadí?No takže..v mojej obci sa nenachádzajú normálne deti..je to tým,že sú to samí puberťáci..nadávajú,predvádzajú sa,..no mne to príde trapné :D Prosté tým chcem povedať,že všetci sú takí ošalení a nevedia čo majú z nudy robiť,tak sa predvádzajú a tým chcú upútať celú triedu..no mna neupútali a preto sa Vás chcem spýtať,AKO SI MAM NAJST KAMARATKY? Mne bohato stačí jedna..ale..nie falošná a vlastne taká ktorej by som sa mohla zdôveriť,radili by sme si,a navzájom sa povzbudzovali..Proste taká naj kamoška :).Von moc nechodím,to je asi ten problém..som skôr na počítači a vo vlastnej izbe.Mala som kamarátku (susedku) ale..zistila som že je falošná a že so mnou nechce byť..Bola som z toho sklamaná..tak od hnevu som vymazala jej číslo z môjho telefonu a prislahala som,že sa s nou už nikdy nebudem baviť.Nenávidela som ju.Bola a aj je u mna ako vzduch.Ked ide okolo,tak sa na nu ani nepozrem a ani nepozdravím.Navyše je mladšia o rok..Môže sa Vám to zdať že je to privela a že toto nemám robiť..ale sklamala ma..snažila som aspon ju mať ako kamarátku..ale už ani ona..Neraz som preto plakala,že nemám sa komu zdôveriť a tak..Proím poradte mi ako si mám medzi takýmito puberťáčkami násť skutočnú kamošku na život a na smrť ako sa hovorí :).-Lenka369-

Vik

Ponukam sa mozne si pisat od 09:00 do 22:09 kazdy den cez whats app moj email je:
johana.viktoria.pite@gimail.com
johana.viktoria.pitakova@centrum.sk
Na facebooku sa volam
Johana Viktória Pitáková (čierno biela profilovka)
Mam 12 mam talent na humor do par sekund vymyslím hocijaku basniccku narodila som sa 23.1 2005 v BB a žijem v Namestove. Hladam si IBFF

Adriana00

Ahojte,ja mam tiez problem najst si kamosky.Mam 14 uz v septembri idem na strednu a strasne sa bojim.Som straasne hanbliva a ticha aj v skole.Tiez sa bojim a hambim ist na vencek.Totiz nemam normalnu naj kamosku s ktorou by som mohla travit dni.Niekoho ako sestru.V skole mam 2 kamosky ale take falosne som s nimi len preto aby som nebola nieco ako krava medzi ovcami.V triede a aj v meste celkovo su sami pubertiaci proste nadavky,fajcia,baby sa ukazuju,same fifleny.No ja taka nie som.Preto nikam nezapadam.Strasne chcem naj kamosku ktora bude v niecom ako ja a bude normalna.Prosim poradte mi.Popripadne piste na moj gmail= jana5nul@gmail.com

JanKa4307

prosííím potrebujem kamarátku mam 13 a už to nevydržim stale v slzách prosím napište mi na mail kewejanka@gmal.com budem rada.

michaela12

Keby ste ma chceli nejako kontaktovať
Facebooky: Michaela Štrbová
Gmail: miskastrbova64@gmail.com
Ďakujem velmi by mi to pomohlo

michaela12

Ahojte ja sa volam Michaela mam 12 rokov .... ja tiez chcem nájsť takú nejaku kamošku akokeby naj ktorej by sme si vraveli všetko ale nedarí sa mi lebo všetci z našej školy sa vyťahujú vymýšľajú si o mne škaredé veci a potom im každý verí ... az tak mi to ubližuje ze domou pridem s plačom ... ja som taky človek ze im stale odpúšťam a to je chyba potrebujem niekoho kdo by bol pri mne kdo my má podrzal takú super kamošku ... mala som take ale zitila som potom ze ma ohovárajú a hovoria o mne škaredé veci proste su falošné.... na mna teraz všetko zhadzujú a ja neviem čo teraz mam robiť fakt pomôžte mi prosím nejako ... :( :(

ANGEL-DEMON

ja som nemala kamosky ani na zakladnej ani na strednej...nechýbali mi, nepotrebovala som ich k životu.... sice mala som nejakych kamošov, ked tak s nimi som po vonku behala....
ale ako som zacala pracovat tak s kolegyn(už aj bývalých) sa stali moje kamosky,..

blueberryNN

Problem nie je v tom, ze by si mala okolo seba vynimocne nespolahlivu a bezcharakternu spolocnost, problem nie je ani v tebe, ze si nevies taku kamaratku najst. Problem je totiz ten, ze ak za cely zivot najdes niekoho, komu mozes skutocne verit a kto bude pri tebe skutocne stat, tak mozes byt stastna. Pretoze to je velka vzacnost. Nielen za 13 rokov nemusis nikoho takeho stretnut, ale ani za 30 niekedy. Vsetci tuzime mat taku blizku dusu, ci ako kamaratku alebo partnera. Je to o tom, ze taki ludia su vzacni. A ziskat si takeho cloveka je dar.

sonyia

ja mám ten istý problém,v skole nie su normálni ludia(to myslím doslova) a kde bývam ja tam nebýva žiadny človek probližne v mojom veku . :/ jednu kamošku mám ale tá býva desiatky kilometrov odomna a stretavame sa asi par krat za rok.keby ste niekto mali záujem porozpravať sa napíšte.facebook:soňá soní,email:soniza333@gmail.com(sona z).píííííííšte budem rada

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem poradiť ako si nájsť kamarátky - Fórum - ZDRAVIE.sk