Znechutil sa mi sex

Príspevok v téme: Znechutil sa mi sex
Sammmmy

Ahojte, mám 19 rokov priateľ 23, spolu sme už dva roky a je to môj prvý vzťah, on je dosť skúsený no zatiaľ sme sa spolu nemilovali a problém je vo mne. Ja v podstate ani nemám nejaký konkrétny dôvod na to aby sa mi znechutil sex ale stalo sa. Psychické problémy som mala ale nič čo by sa toho týkalo a ak aj hej neriešila som to pokiaľ som nemala vzťah. Teraz ma to pochopiteľne začína trápiť. Problém je v tom že sa nedokážem pred ním vyzliecť a už vôbec si neviem predstaviť že by k tomu došlo. Teda ešte možno to klasické milovanie ale keď si predstavím že by sa ma ...tam... napríklad dotkol alebo niečo podobné príde mi zle. Nie z neho, možno by mi to v tom momente ani nevadilo, ale po čase dostanem také návaly úzkosti a pripadám si strašne...ja neviem ponížene alebo tak. Snažíme sa o to už rok aj pol, z ničím neni problém všetko ide tak ako má ale ja by som najradšej zostala len pri tom spoločnom mojkaní a keď ide do tuhého zdrhla. A vôbec to nie je tým že ma nepriťahuje je to skrátka jeden veľký blok. Proste všade sa rieši len sex, sex, sex a ja ho už mám dosť ani som s ním nezačala...