Ma to jednu chybicku

Príspevok v téme: Ma to jednu chybicku
Juraj12

Ahojte,
mam priatelku sme spolu uz viac ako 5 rokov. vztah mame pekny, rozumieme si, i ked sem tam je nejaka hadka. obaja sme pre kazdeho prvym sexualnym partnerom. ta chybicka sa tyka prave sexu. a to tak, ze ja som velmi skoro hotovy - predcasne(1-2min). partnerke to az tak neprekaza, ale vidim na nej, ze by chcela aj dlhsi sex, aby mala z toho cosi aj ona, pretoze za 1-2min. sa zena nestihne urobit, nie to este az rozpalit. dost ma to stve, pretoze potom ani ja z toho sexu moc nemam. preto som rozmyslal, zeby som zasiel za urologom. su rozne sposoby ako sa predcasnej ejakulacie zbavit. jeden z nich su tabletky, nejaky druh antidepresiv. chcel by som sa vas spytat, ci mate osobnu skusenost s nimi, ci to zabralo, alebo poznate niekoho, kto to bral? Fakt chcem s tym nieco urobit a hlavne aj pre priatelku.
Dakujem

lilyianka

a čo auto, keby ste to robili tam? alebo už je vonku krásne, teda dnes práve nie ..tak nejaká lúka a pod .. veď treba sa vynájsť, ste mladí, tak skúšajte .... tiež to nie je bohviečo stále len doma a na tajnáša, aby vás nikto nepočul . hmm?

Agnes999

my spolu nebyvame, ale ked sme dlhsie spolu tak to mame tak 2-3 krat do tyzdna. ak dosiel len na vikend, tak sme to mali niekedy aj 3x za jeden vikend.sme spolu rok.

Juraj12

xdanielax: cize si sa uz stretla s tym, ze niekto, koho si mala, mal predcasnu ejakulaciu? ako si to brala? podla toho co pises, si rada ze si sa ho zbavila. rozisli ste sa kvoli tomu, resp. rozisla by si sa s chalanom kvoli tomu, ze sa skor spravi?

Juraj12

jahodka, no mozno ma priatelka mensi apetit, ale netusim preco. castejsi sex by mozno riesil problem s predcasnou ejakulaciou, ale neviem isto. vacsinou to robime u nej, kedysi sme aj u mna, ale ja mam teraz stale niekoho doma. a ked sme boli 2x na dovolenke tak tam. inac nikde. len na byte a ked som byval na intraku tak raz tam.

Juraj12

jahodka, no mozno ma priatelka mensi apetit, ale netusim preco. castejsi sex by mozno riesil problem s predcasnou ejakulaciou, ale neviem isto. vacsinou to robime u nej, kedysi sme aj u mna, ale ja mam teraz stale niekoho doma. a ked sme boli 2x na dovolenke tak tam. inac nikde. len na byte a ked som byval na intraku tak raz tam.

xdanielax

Obama klud :D
ale inac velmi dobre rady, myslim ze som ich v nejakej knizke citala :-)

A to iste by mal urobit aj JURAJ. Lebo to neni len ze tato jedna slecna je nespokojna, mna vystrelo, narazit na nieco taketo.. vlastne sa mi to aj stalo kedysi davno :-D

a nauc sa spravne dychat. A studuj a citaj a pracuj na sebe a sebaovladani.

JahO_Odka

Hmm... čítala som len polovicu týchto príspevkov, ale myslím si, že chyba nie je v Jurajovi.
Mne sa skôr zdá, že jeho slečna má ohľadne sexu nižší apetít. Keby bola vôľa, našla by sa aj cesta, ako si užiť viac spoločného sexu. A viac sexu by vyriešilo aj Jurajov problém so slabou výdržou.
S mojím priateľom tiež nie vždy máme voľný byt, ale predsa ho nebudem zanedbávať. Všetko je o experimentovaní a hľadaní nových miest :) Inde ako v byte ste to neskúšali?

Obama132

...prosim ta zacni pouzivat tu vec co mas v hlave...plavanie zvysi fyzicku VYDRZ, budes dlhsie VLADAT...boze prosim ta rozmyslaj, rozmyslaj...potom su tu take finty na zastavenie ejakulacie,ale bez rozmyslania a experimentovania by si na to neprisiel. Ked uz zacnes citit, ze to ide, stiahnut ritny sval, ak to spravis dostatocne skoro tak zastavis tu bielu vec a troska sa ukludnis a bude ti to trvat dlhsie sa spravit. Potom dalsi trik, je dotknut sa jazykom podnebia, vazne funguje to, uvolnis sa tym a semienko pojde spat domov. Potom je aj taka logicka vec, ze na chvilku prestanes, dokym sa neukludnis a potom pomalicky a jemne zacnes znova...ak ta to este nenapadlo. Alebo co ja niekedy robim, je ze si v sebe zakricim najhlasnejsie ako viem a budem sa sustredit na nieco ine, ejakulat pojde dole sachtou. Potom si mozes prestavit ako ti tvoja "sexualna energia" ide celym telom a ta uvolnuje, funguje to, vysledok vies. Alebo si zahryznes do jazyka, bolest anuluje to prijemne a nevystriekas sa...je tolko moznosti, len staci TROSKA POROZMYSLAT a POSKUSAT...vies dokym nevyskusis neuvydis a co funguje u jednej nemusi u druhej...ale hlavne nekupuj ziadne somariny, staci ovladat svoju mysel a telo, mas to najlepsie aj tak stale so sebou...len si LENIVY to pouzit.

Juraj12

myslis, ze plavanie apod. dokaze predlzit suloz? mas to nejak podlozene?
neviem ci by sa nieco zmenilo, tazko povedat, mozno nie, mozno ano neviem.

Obama132

Boze, mat vase problemy...to ste vazne tak neschopny, ze neviete ani najzakladnejsie zivotne funkcie??? Vies nie je to len o tom zasunut lofas a vystriekat sa za 2 minuty...vydrz 2 minuty...asi jediny pohyb co maju tito ludia je stukanie na TV...vazne obdivujem tie zeny co vydrzia pri takych tekvenoch...staci zacat troska behavat,plavat vies zvysit si kondicku, zacat ROZMYSLAT MOZGOM a byt troska kreativny,ale to je superschopnost v tejto dobe, ked jedina vec co sa vykonava okrem dokladania tovaru je stukanie do klavesnice a este nedokazem pochopit ako tito ludia vobec mozu podviest...to je proste nelogicke a uplne na hlavu...a nie je to o "skusenostiach", poznam pripady ked uplna panna dokazala dokonalo uspokojit chlapa a zena co mala viac partnerov ako pohlavnych chorob, lezi ako mrtva ryba a dokaze uplne znicit cely vecer...