Ma to jednu chybicku

Príspevok v téme: Ma to jednu chybicku
Juraj12

Ahojte,
mam priatelku sme spolu uz viac ako 5 rokov. vztah mame pekny, rozumieme si, i ked sem tam je nejaka hadka. obaja sme pre kazdeho prvym sexualnym partnerom. ta chybicka sa tyka prave sexu. a to tak, ze ja som velmi skoro hotovy - predcasne(1-2min). partnerke to az tak neprekaza, ale vidim na nej, ze by chcela aj dlhsi sex, aby mala z toho cosi aj ona, pretoze za 1-2min. sa zena nestihne urobit, nie to este az rozpalit. dost ma to stve, pretoze potom ani ja z toho sexu moc nemam. preto som rozmyslal, zeby som zasiel za urologom. su rozne sposoby ako sa predcasnej ejakulacie zbavit. jeden z nich su tabletky, nejaky druh antidepresiv. chcel by som sa vas spytat, ci mate osobnu skusenost s nimi, ci to zabralo, alebo poznate niekoho, kto to bral? Fakt chcem s tym nieco urobit a hlavne aj pre priatelku.
Dakujem

Juraj12

ale myslite ze je to spatne? ze by sa nic nezmenilo keby vydrzim dlhsie? vsak baby to maju radi, ked to za nieco stoji, a nie sup sem sup tam a to je vsetko a potom nic. Agnes999 ked tak rozpravas, kolko krat to robis ty s priatelom a kolko chodite spolu. mozem sa spytat, urobis sa pri tom. resp. urobite sa baby pri tom milovani s vasimi priatelmi?

Agnes999

Ak si konecne chcete upratat ten bordel vo svojom sexualnom zivote, tak navstivte nejakeho sexuologa, bez neho ste evidentne strateni

Agnes999

V takomto vztahu by som ja osobne ani neostavala, bud by sme sa hned porozpravali a vyriesili si to tak, aby obaja boli spokojni, alebo ist od seba. Ale vy sa roky natahujete, hadate, nesexujete, sexujete trosku, ty ani poradne nevies co ona vlastne chce, ona ti hovori co ma rada, ty jej neveris, chces silou mocou nieco, co ona nechce... panenko skakava toto je problemov na celu knihu.

Agnes999

Ty chces brat antidepresiva aby si vydrzal dve hodiny, na taky sex budete mat cas, ale nemozes si raz bez nej vyhonit, ci uz pred nou alebo zavrety na zachode ked je ti to trapne? Na to uz cas nikdy nie je? No ved rob si co chces, ber antidepresiva ale bez toho, aby ste sa vy dvaja normalne porozpravali co kto chce sa aj tak daleko nedostanete. Ste spolu uz kopu rokov a neviete sa ani len normalne porozpravat o sexe.

xdanielax

ja suhlasim so Sejlou.
Juraj, ty sa nauc ovladat hlavne sam seba. To ze sa spravis za dve minuty "lebo to tak je" ako argument neobstoji. Skus si o tom nieco nastudovat, ako sa to da ovladat. A ver tomu, ze budes rad, ked sa dozvies co si schopny PREZIVAT a nie vybavit sa za dve minuty. To je o com?

Juraj12

to ze mala mensiu chut na sex bolo sposebene aj tym, ze sem tam sme sa pohadali, vycital som jej, ze to mame malo, ze ona to nechce apod. a prave to si myslim, bolo tym, preco ten sex az tak nechcela. teraz som zacal byt milsi, nic jej nevycitovat a hned je to lepsie, aspon v tom, ze byva viac nazhavena, co potom zakoncime bud sexom alebo oral/ruka, ale vacsinou je to oral-ruka.

Dadula56

Juraj, ja si osobne myslim, ze veci ako "unava, neskoro vecer" by nemali mat za nasledok neuspokojivy sex pocas celeho vztahu. Chyba ochota, porozumenie a to z oboch stran. Ak si spravne pamatam minule temy, tak mam z toho pocit, ze ona nechce vaginalny styk. Zisti preco. Lebo tam moze byt vela dovodov, ktore ty ako muz mozno nevies ani zvazit, lebo sa do toho nevies uplne vcitit.
Je tu moznost, ze je to len tym, ze si to "neuzije", ale logicky - ak by si to chcela a mala umysel raz uzit spravala by sa takto?Ze nie je ochotna zapojit kusok fantazie a riesit ten problem tiez?Lebo z tohto, co sem pises to riesis len ty a uz si tak daleko, ze si chces dat antidepresiva. Ved je predsa scestne ocakavat, ze povodne panic, ktory ma sex velmi sporadicky jej spravi dokonaly orgazmus pocas hodinoveho sexmaratonu. Ona o to mozno ani nestoji. Vydrz a ejakulaciu daj do uzadia, to nie je pravy problem. Ale opakujem sa, to som uz pisala, cize skus znova rozhovor, sice ste ich uz mali, ale preco sa potom nic neriesi?Ono by dost pomohlo vediet, co si ona mysli. Co si skutocne mysli, nie co ti nahovori, aby si ju neopustil.

Juraj12

tak milujeme sa, mame sa radi. nemyslim, zeby si to chcela len odlezat, vidim to podla toho aka je vzrusena, ked ideme na vec. ale ten druhy akt uz nemame, neviem preco. mozno je neskoro vecer, unava, apod.