Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Afty

Príspevok v téme: Afty
Peto91

Dobry Den ..uz 5 den mam afty, napocital som ich cez 10 ...jeden na podnebi ma priemer jedneho centimetra, opuchli mi horne dasna co mi znemoznuje uplne jest ..zacal som kloktat s tantum verde, potom som si nasiel na internete ze pomaha kloktanie slivovicou, a predvcerom som si kupil vodicku herbadent ktoru su 2x za den nanasam k tomu beriem po cely cas vitaminy C a B no zda sa mi ze to ide stale len k horsiemu ...u lekara som uz bol kde mi bolo povedane ze mam kloktat s tantum verde ze to pomoze no ocividne to nepomaha ...fakt uz neviem co mam robit 5 dni som v podstate nic nejedol :(

llek

To kloktanie slivovicou urcite nie, akurat si sposobis bolest, nic viac. Celkove nie je osozne pouzivat vyplachy s obsahom alkoholu, akurat to vyrobi bolest, z liecebneho hladiska 0 bodov. Dobre posobi aj Gelclair, vytvori sa na povrchu taky film, trochu snad zmierni aj bolest pri jedeni a hlavne podporuje zahojenie

llek

Skus Cannadent, zvykne to pomoct. Afty su zvycajne sposobene virusovou infekciou. U malych deti je to niekedy prejav prvej infeckie herpes simplex.

alibi

ked ta velmi bolia afty daj si Nalgesin mne to pomohlo, mozes sa normalne najest. co sa tyka priciny. robili sa mi neuveritelne afty kazdy druhy tyzden. trvalo to rok. som si na 99% ista, ze to bolo z psychickych dovodov. citala som, ze afty sa robia ked v sebe drzis slova, ktore nechces povedat, ale palia ta na jazyku. mozno je to blbost, ale u mna to tak mozno bolo. alebo jednoducho len stresom.

alex7

Veľmi dobre mi pomáha jod glycerin, ale treba to natierať už hneď, keď pocitujete, že sa Vám ta pliaga začína vytvárať, minimálne tak 3-4x denne, a zahojí sa to rýchlo a bezbolestne :-)

matthias777

ja som mal asi pred 2 mesiami 3 afty velké ako hovädo, ledva som rozprával/jedol, vyše 2 týzdnov som ich mal, mne trocha úlavu prinásalo acidkoa lebo tetra tree oil, ale o niakom prudkom lieku som este nepocul, to treba pretrpiet kým to vyzrie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.