Ovisnutá koža?

Príspevok v téme: Ovisnutá koža?
jozef146

zdravim vas, zacnem takto mam 17 rokov meriam cca 175cm a vazim 75kg, urcite mi date za pravdu ked poviem ze vzhladom k vyske mam vahu v poriadku lenze moj problem je taky ze som mal cca 85kg potom som schudol na 70 kg a zacal som cvicit tak som pribral na aktualnych 75 kg cvicim pravidelne 4x do tyzdna v posilovni a k tomu cca 3-4x do tyzdna chodim behat alebo skacem na svihadle.. moj problem je ze stale nemam ploche brucho a ani tehlicky o ktore sa momentalne snazim... lenze mne to tak trochu pripada ze ja nemam nejake velke brucho ale mam taku ako keby ovisnutu kozu ale nehovorim to na 100% viete len mne to tak pripada.. a naprklad aj ked napnem brucho tak je vidiet ze su tam nejake crty, ale ked si nanho pritlacim tak musim prejst asi cez 2cm makkej koze kym sa dotanem k "tehlickam" :D stravu si myslim ze nemam nejaku hroznu.. no ani najlepsiu viete mam 17 rokov, chodim do skoly a nemozem si vzdy vyberat co zjem a co nie.. na koniec otazka niesu nejake specialne cviky alebo nieco take na to brucho ?
Ďakujem za odpoveď :)

Cvicitel

To mas este stale podkozny tuk, ,ktory ide dolu najtazsie. Byva to najma v spodnej casti brucha pod pupkom. Musis tvrdo cvicit aspon 1-2 roky, aby si sa ho zbavil. Ako dlho civcis? Ty nemas problem s ovisnutou kozou na abdominalnu plastiku, lebo si neschudol nejako rapidne - napr. 50% hmotnosti.