Uzivanie marihuany

Príspevok v téme: Uzivanie marihuany
katamaran

Dobri den. Mam 18r a uz asi rok som uzival marihuanu,prestal som a po dvoch tyzdnoch sa citim psichycky divne newnimam cas ako by som mal,premyslam akosi inak a realitu vnimam tiez inak akoby nie 2D,niekedy mam poruchy zraku(svetelne bodky ktore sa mihaju) kompletne sa citim akoby bezzivota,pocas uzivania som skusal silvovu kontrolu mysle,muoze to byt pricina a su nasledky trvale? dakujem velmi pekne za odpovede :) Ivan E.

p.d.

Ja som tiez pil nejaky ten rok s kamaratmi, vsetci su tazki alkoholici. Ja som vzdy vsetko vyvracal, ked som sa opil, teraz som sa na nich vyprdol, vsak sa nebudem stykat s alkacmi:)

RNG

Canabinol je tukorozpustny, tj nachadza sa v tele vsade v tukoch,, od mozgu, cez pecen a podkozne tukove vrstvy.
Sauna adresuje odburavanie podkoznych tukov, lecitin a lipaza ich uvadzaju do pohybu (lecitin emulzifikuje tj robi vodorozpustnymi tuky v celom tele, protokol dr Berksona a calcium D-glucarate brane spolu s hromadou mikrovlaknin odtucnuje/odmoruje aktivne pecen(nas filter, kde predpokladam je vysoka koncentracia roznych tukorozpustnych skodlivin, vcitane canabinolu)
A branie inych olejov, panenskych, moze tak isto podporit pohyb tukov v tele a teda aj moznost ich odmorenia.

rene1337

Telo sa prirodzene brani preto mate take stavy. Detoxikacia 30x sauna po hodine a pol nasadit niacin ten si nastudujte na internete zacat od 50mg ten vyplavuje bordel z tela pit vela tekutin vitamin abcde hlavne vela c drogy sa drzia dlho v tele preto treba pomoct telu k ich vyluceniu.

InsertName

Ahoj Ivan, zacal som v 16 mam 23.
(knizku co popisujes som docital len do polovice)

Co sa tyka fyzickeho zdravotneho stavu, tak weed nic nemeni a budes (resp. asi aj teraz si) zdravy ako ryba. (to s tymi ocami ak mas kratkodobo moze byt vysilenim(nespavost, suche oci) alebo velkou namohou oci (vela svetla, prilisne sustredenie)

Ak ti mozem poradit z bohatej skusenosti, jedna sa o chemicky process, kedy dochadza k vykyvom (latkovym, emocnym, posun v mysleni ... )

Mne osobne pomohlo nestretavat ludi sa tomu venujucich a rozpravanie s "normalnymi" ludmi - ti sa casto zlaknu a od temy drogy prejdu k niecomu co maju radi (realnejsie hodnoty).

Tento pozitivny pristup ma vela vyhod - nesustredis sa na problem, tvoje spravanie ti pride vzhladom k ostatnym absurdne.

Inak mas dost pevnu volu ku ktorej ti blahozelam :)