Laska....

Príspevok v téme: Laska....
Anik

Dobry den,potrebujem radu ako dalej. V praci som spoznala muza s ktorym sme si hned padli do oka a preskocila iskra.No vedela som ze je zadany a ma vztah,nieco mi akosi hovorilo ze moc mu to neklape vo vztahu stale chodil nervozny a nikdy o vztahu nechcel hovorit. Tak sme sa nejak skamaratili no az po dlhom case.. ale vzdy som citila nejake napatie ked sme okolo seba prechadazali alebo sa niekde stretli. No po nejakom case sme zorganizovali firemnu chatu a po chate sme si zacali strasne vela pisat v kuse sme pisali aj cely den nonstop bolo to nieco neuveritelne, potom sme si vysli von, a zistili sme co nas oboch samych prekvapilo a to ze mame neskutocne vela veci spolocne cez rovnake nazory, rovnaky hudobny vkus ale tie ktore nas spojili asi najviac to ze sme mali uplne rovnake myslienkove pochody v hlave... rozmyslali sme presne rovnako (vyslovovali sme rovnake slova naraz) ako ked stretnete \"spriaznenu dusu\" neda sa to opisat proste to treba zazit... je to pocit kedy clovek chodiaci po svete s jednou polovicou srdca stretne tu druhu polovicu a zrazu citi naplnenost... neslo o nejaku klasicku zamilovanost... zalubena som bola vela krat ale toto som este necitila (nezazila.. )
Aj ked on stale tvrdil ze nemoze svojej priatelke ublizit a pod. vsetko som samozrejme akceptovala a chapala... ale stretavali sme sa stale a cim viac sme boli spolu a spoznavali jeden druheho tak o to viac to bolo silnejsie a silnejsie kedze sme stale zistovali ako sa uplne vnutorne na seba podobame... takto v zivote som mala pocit vnutorneho prepojenia jedine so svojim bratom a vzdy som si vravela takeho raz chcem partnera aby som s nim bola takto prepojena ako so svojim bratom.. a to presne som pocitila pri nom! Po case veci nabrali rychly spad a po prvej puse prislo prve milovanie a pod.
A neviem ako sa to udialo ale udialo lenze stale tam bola ta priatelka ktorej sa nechcelo ublizit.... nechcel jej ublizit on a samozrejme uz duplom nie ja pretoze vedela som ze jeho to bude ranit a to som chcela ako posledne aby bol on smutny! Po kazdom krasnom premilovanom veceri som sa rano zobudila som slzami v ociach a bolestou ako to vsetko je. Potom sme si vyznali lasku... bolo to krasne tie krasne chvile su neopisatelne. Co jedine ma trapilo nikdy nehovoril o svojom vztahu nevedela som co ho trapi v tom vztahu preco to neklape proste nikdy nic nepovedal a ja som nemala odvahu sa pytat.... vravel ze chce byt so mnou ale ze to nejde len tak ale ze to velmi chce ale nevie ako to spravit aby sme boli spolu normalne..... trosku som v tom sebecky pozerala na seba a vycitala som mu to. Tolko krat som to chcela skoncit no vzdy bol on ten ktory povedal ze nedokaze bezomna byt... a ze konecne ked ma spoznal je stastny a zistil co je skutocna laska. Lenze ja som uz naozaj nemohla takto pokracovat ubijalo ma to, ponizovalo.... nakoniec som to skoncila ja.
Nechcel to povedal ze aj tak ma bude vzdy lubit a zaujimat sa o mna.
Teraz sme bez seba je stale s tou priatelkou a ja sa snazim zit dalej ( pise ako sa citi zle a nespi po nociach) no trha mi vnutro neviem ako dalej zit.... nic ma netesi, zivot stratil zmysel ale co je najhorsie je ta tazoba vnutry bolest ktora ma taha dole a fyzicky sa citim ako keby mi odchadzali cele telo.
Neviem co mam robit snazim sa zabudnut (stretavat sa s priatelmi) ale taky pocit som nikdy este nemala....
Snivaju sa mi rozne sny ktorym nechapem a neviem si ich vylozit.... bojim sa aby neobetoval stastie nas dvoch pre niekoho s kym nieje ani nebude nikdy stastny. Tie sny ako keby mi chceli povedat toto.
Proste neviem co robit....

milli11

Multivevel a Alex dobre pisu.

Ak sa chce chlap rozist, rozide sa, hoci nema nejaku velku pricinu. Chlapi (ale aj zeny) si vedia najst hocijaku nedolezitu zamienku na rozchod.

Zazila som nieco podobne, najprv vyznania lasky a o tyzden len cez pismenka mi napisal, ze rozchod, bez vysvetlenia, ze preco a doteraz to neviem, len spekulujem, preco asi?

Anik

On podla mna nevie vobec co chce. A najlepsie ked som mu po tom vsetkom povedala ze ma nikdy nelubil ze ma iba klamal. Tak sa na mna osopil ze ho to uraza ze mu takto vravim, ze ako som nieco take mohla povedat ze ved city sa predstierat nedaju a obzvlast on to nevie.. a ze slovickom Lubim Ta on neplytva len tak pre nic zanic. Cize ostal po tom urazeny. Silou mocou sa hraje na urazeneho a nepochopeneho.

MultiLevel

alex ma pravdu....
On nie je s priatelkou zenaty, on nema od nej nasadene puta, ze sa nemoze pohnut z miesta, on nie je nesvojpravny, ze sa nedokaze rozhodnut, s ktorou naozaj chce byt. Snad uz ale chapes, preco toto robi...Lebo mu to vyhovovalo, cele ako to bolo a reci, ze nechce ublizit svojej holke, boli naozaj len recami.
Zrejme mu chyba aj ten pocit, ze ma dve zenske a obe mu naivne veria, ze ich lubi...chyba mu to tajne stretavanie sa s tebou a podobne.
Povedz mu, ze pokial si neda doporiadku vztah, ty s nim nebudes komunikovat a budes ho dalej ignorovat. Ved dokedy chce on takto zit? To dokedy bude stale prenho tazke opustit holku, ktoru ASI nema rad, ked ju podviedol?

alex999

ja ti poviem presne o co mu ide...ide mu o to ze ma ranenu hrdost a chyba mu ADRENALIN. Presne toto mi na to povedal ten Marcel!!! ze to bol proste adrenalin...takze ten tvoj je s frajerkou - neopusti ju, len akosi vyprchala ta prvotna zalubenost a potrebuje adrenalin - a na to tu ma teba. Prosim ta len sa s nim nestretni a nereaguj na neho, nema to vyznam. On aj tak bude napriek tomu so svojou frajerkou, s nou ma vztah zazemie a planuje buducnost to musis pochopit. A to ze maju naruseny vztah? to nie je problem, je kopa takych parov, dokonca Marcelova frajerka vedela aj o jeho neverach a myslim, ze su spolu doteraz...takze ked som ja bola do neho strasne zamilovana boli spolu nejake 4 roky, teraz to je uz hadam aj 8. Takze ti radim len jedno, nie ze ho ignoruj ale pekne mu napis ze mal moznost byt s tebou a nevyuzil ju a ze ked ti neda pokoj tak to vsetko povies jeho frajerke. Neboj sa tak ticho zostane!!!

Anik

MultiLevel
Mas pravdu. Len ma to dost trapi neviem o co mu ide teraz. Vcera som mu odpisala ze nechapem vlastne preco sa o na mna hneva a o co mu ide? Tak sa namna hned na mna spustil ze ako ho ignorujem aka som zla ze preco ho mam v riti, ze on chcel prist za mnou a ze sa chcel prejst a porozpravat o nejakych veciach a ja som nanho uplne srala a cely den ignorovala. Pritom som bola v praci takze aj keby som chcela tak mu nemam cas odisat a on ze urcite ked clovek chce tak 5min. si najde a pod. No dost ma to zranuje a neviem teda co robit? A ja mu nechcem pisat ze ci sa s nou rozisiel a ci to mieni urobit alebo co, proste nechcem vyzerat ako niejaka zufalka co caka len na to. Nie. Tak co si myslite o co mu vlastne ide?

MultiLevel

a na koho ma hadzat vinu? Na seba? Typ muza ako je on si nikdy neprizna chybu....NIkdy, to si zapamataj. Preto jeho prezvanania a spravy a neviem co ignoruj. Nereaguj. Vycita ti cosi? A nech...ty nie si zadana, nechodis s nim, ak ma problem, je to cisto jeho problem, nie tvoj.
Maximalne mu povedz, ze ak chce byt s tebou, nech si riesi svoj vztah....Nechce ho riesit, nebudes s nim a budes ho ignorovat

Anik

No ked ja uz ani vlastne taka zalubena niesom, za ten cas co sme bez seba som si uvedomila par veci..., a uz to nemava tak so mnou teda uz skoro vobec, ale neviem ako o co jemu ide teraz nad tym rozmyslam. Pri tom vie preco to skoncilo a snazi sa hadzat vinu na mna, ja tomu nerozumiem.

Anik

No proste ja s nim spavala s lasky lebo som sa zalubila, a nech si kazdy mysli co chce.... stetka nestetka he mi to jedno... ja viem aka som a aj ludia ktory ma poznaju....
Stetka je podla mna ta co strieda chlapov, ja ich nestriedam.. ja som sa len proste zalubila a to po velmi velmi dlhom case. A kedze mam svoju hrdost preto som to skoncila a nemienim robit nijaku podusku na to mam svoju hrdost.
Lenze jeho citove vydieranie... a ja som dost citliva osoba a ja neviem ako reagovat proste ci ho mam lutovat alebo co... ja neviem ako reagovat rozmyslam zvazujem ako zareagovat no neviem.... prezvana mi, vola vypisuje vycita neviem ako reagovat.

MultiLevel

tak sa nenechaj vydierat. Ignoruj este viac...chudiatko chlapcek sa mozno spamata...
Ak ta naozaj lubi a s priatelkou je len zo zotrvacnosti, tak nech ju opusti a je s tebou. Lenze on sa ani len na to neodhodla a preto sa na neho VYS*** :) Nerob nikomu podusku vo chvilach, kedy to vyhovuje len jemu