Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laska....

Príspevok v téme: Laska....
Anik

Dobry den,potrebujem radu ako dalej. V praci som spoznala muza s ktorym sme si hned padli do oka a preskocila iskra.No vedela som ze je zadany a ma vztah,nieco mi akosi hovorilo ze moc mu to neklape vo vztahu stale chodil nervozny a nikdy o vztahu nechcel hovorit. Tak sme sa nejak skamaratili no az po dlhom case.. ale vzdy som citila nejake napatie ked sme okolo seba prechadazali alebo sa niekde stretli. No po nejakom case sme zorganizovali firemnu chatu a po chate sme si zacali strasne vela pisat v kuse sme pisali aj cely den nonstop bolo to nieco neuveritelne, potom sme si vysli von, a zistili sme co nas oboch samych prekvapilo a to ze mame neskutocne vela veci spolocne cez rovnake nazory, rovnaky hudobny vkus ale tie ktore nas spojili asi najviac to ze sme mali uplne rovnake myslienkove pochody v hlave... rozmyslali sme presne rovnako (vyslovovali sme rovnake slova naraz) ako ked stretnete \"spriaznenu dusu\" neda sa to opisat proste to treba zazit... je to pocit kedy clovek chodiaci po svete s jednou polovicou srdca stretne tu druhu polovicu a zrazu citi naplnenost... neslo o nejaku klasicku zamilovanost... zalubena som bola vela krat ale toto som este necitila (nezazila.. )
Aj ked on stale tvrdil ze nemoze svojej priatelke ublizit a pod. vsetko som samozrejme akceptovala a chapala... ale stretavali sme sa stale a cim viac sme boli spolu a spoznavali jeden druheho tak o to viac to bolo silnejsie a silnejsie kedze sme stale zistovali ako sa uplne vnutorne na seba podobame... takto v zivote som mala pocit vnutorneho prepojenia jedine so svojim bratom a vzdy som si vravela takeho raz chcem partnera aby som s nim bola takto prepojena ako so svojim bratom.. a to presne som pocitila pri nom! Po case veci nabrali rychly spad a po prvej puse prislo prve milovanie a pod.
A neviem ako sa to udialo ale udialo lenze stale tam bola ta priatelka ktorej sa nechcelo ublizit.... nechcel jej ublizit on a samozrejme uz duplom nie ja pretoze vedela som ze jeho to bude ranit a to som chcela ako posledne aby bol on smutny! Po kazdom krasnom premilovanom veceri som sa rano zobudila som slzami v ociach a bolestou ako to vsetko je. Potom sme si vyznali lasku... bolo to krasne tie krasne chvile su neopisatelne. Co jedine ma trapilo nikdy nehovoril o svojom vztahu nevedela som co ho trapi v tom vztahu preco to neklape proste nikdy nic nepovedal a ja som nemala odvahu sa pytat.... vravel ze chce byt so mnou ale ze to nejde len tak ale ze to velmi chce ale nevie ako to spravit aby sme boli spolu normalne..... trosku som v tom sebecky pozerala na seba a vycitala som mu to. Tolko krat som to chcela skoncit no vzdy bol on ten ktory povedal ze nedokaze bezomna byt... a ze konecne ked ma spoznal je stastny a zistil co je skutocna laska. Lenze ja som uz naozaj nemohla takto pokracovat ubijalo ma to, ponizovalo.... nakoniec som to skoncila ja.
Nechcel to povedal ze aj tak ma bude vzdy lubit a zaujimat sa o mna.
Teraz sme bez seba je stale s tou priatelkou a ja sa snazim zit dalej ( pise ako sa citi zle a nespi po nociach) no trha mi vnutro neviem ako dalej zit.... nic ma netesi, zivot stratil zmysel ale co je najhorsie je ta tazoba vnutry bolest ktora ma taha dole a fyzicky sa citim ako keby mi odchadzali cele telo.
Neviem co mam robit snazim sa zabudnut (stretavat sa s priatelmi) ale taky pocit som nikdy este nemala....
Snivaju sa mi rozne sny ktorym nechapem a neviem si ich vylozit.... bojim sa aby neobetoval stastie nas dvoch pre niekoho s kym nieje ani nebude nikdy stastny. Tie sny ako keby mi chceli povedat toto.
Proste neviem co robit....

klavesnica

otto/Anik, neber za uplne vsetko cisto v zlom, kritiku na teba. Aj kritika je velmi dôlezita mono tak dôlezita ako rada samotna. Pretoze iba kritikou si môzeme uvedomit pravu vaznost situacie. Keby ti nik nevyhadzoval na oci, ze si sa s nim proste vyspat nemala, a ani si snim vôbec nic zacitan, nebudovat vztah, tak hej povedala by si si, ze to nebolo spravne, ale nebrala by si to dostatocne vazne. Pri druhej prilezitosti by si sa mohla zas dostat do rovnakej situacie. Ale teraz ked si si to sem ´´zlizla´´, tak uz nato budes myslie, ak zas budes v tom.

Ano je to chvalihodne, ze si ich nechala:) Naozaj silne rozhodnutie, ja sam by som toho zrejme na tvojom mieste nebol schopny.
Teraz si uz len vezmi ponaucenie, ze so zadanimi si nezacinaj. Mravnost nevysla na svetlo sveta len tak pre nic za nic...

Vojtoo,, jj mas uplnu pravdu. V realite by nebola ani ta najmensia sanca, zeby som sa takto ku komusi prihovaral, skusil mu poradit... Len by som max prikyvoval alebo krutil hlavou. V reale by ma asi ani len nenapadla ziadna rozumna rada:/
A ano, tyto ludia sem vravia pravdu, ale ako pise igy017494, toto forum je o problemoch, tak prave tyto sa sem koncentruju, a celkovo ludi viac zaujimaju zle spravy ako tie dobre, je to aj cudne ale je to tak. V spravach davaju len same zle novinky, co sa zle komu udialo. Ludi to akosi viac zaujima.. ale aj tak je tazke verit na nieco pekne, ked v tom peknom niesme, a sme obklopeny len tymi zlimi spravami :(...

doubledog

aj ked v tomto pripade je to celkom jasne, tak IP niekedy klame.

aj mne sa uz stalo, ze mal nejaky uzivatel rovnaku IPcku ako ja

Leela333

Tak Anik, tým príspevkom akože od "otta" si to zaklincovala. Nie je ti ani trochu trápne písať sama sebe niečo milé len preto, že ti tu ľudia nenapísali čo si chcela počuť? Prv som s tebou aj súcitila - teda si naivná, ak si myslíš, že by ju niekedy nechal kvôli tebe alebo, že ťa naozaj úprimne ľúbil a nemal ťa len na sex -, ale to sa stáva, že sa žena zaľúbi a až naivne tomu druhému verí. Aj mne sa to stalo. Ale som ochotná si to priznať, poučiť sa z toho a ísť v živote ďalej. Čo bohužiaľ nie je tvoj prípad. Zamysli sa nad tým.

KatkaXYZ

Tak súhlas s väčšinou .. ja som si tým prešla len ja som bola tá ktorú podvádzal .. a potom prišiel prosiť :-) ... klamal obe mňa aj ju a ver tomu že chlapi vedia vždy, čo povedať, a my hlúpe vždy uveríme :-) všetko sú len reči :D

Cestovatel30

otto -> ja tu zenu neurazam, ale myslim si ze je trochu naivna alebo si respektive vyhliadka takeho trochu hlupacika no rozhodnie nie chlapa.
irituje ma skor spravanie toho "chlapa" kedze ona bola volna takze ona je v tom tak trochu nevinne. on mal povedat ze si nebude zacinat nic novie dokial si neporiesi minulost a nie hned liezt do postele. Ale to by ten clovek musel byt chlap a nie "chlap".

V kazdom pripade si myslim ze ta dotycna slecna o nic neprisla,maximalne sa vyhla niekomu totalne neschopnemu. Takze dobre pre nu ze to takto dopadlo nie?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laska.... - Fórum - ZDRAVIE.sk