Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie - ako?

Príspevok v téme: Chudnutie - ako?
lucinnka

Ahojte. Ja by som potrebovala poradiť ako schudnúť. Už asi 2-3 týždne nejem vôbec sladkosti a pečivo, jem viac zeleniny a snažím sa veľa piť ale nevidím žiadne výsledky. Viem že sa dá ZDRAVO schudnúť cca 1 kg za týždeň, vedeli by ste mi poradiť ako? Mám 16 rokov, 165 cm a 59 kg, chcela by som mať tak 52 kg. Schudnúť by som chcela hlavne zo zadku a stehien prečože tie mám hroozne tučné, obvod stehna mám 57 cm :/ a jak ide leto tak sa hanbím si dať kraťase. Ale viem že sa chudne celkovo. Chcela by som aby ste mi poradili napr. čo kedy jesť alebo poprípade nejakú odskúšanú diétu. Cvičiť sa snažím-vždy ked sa dá sa chodím korčulovať (cca 16 km), každý deň 100 brušákov, od zajtra začnem cvičiť na stepperi (každý deň cca 25-30 minút), niekedy skáčem na švihadle (cca 2x do týždňa).
Napíšem aj svoj jedálniček aby sme mi mohli povedať čo robím zle:
R: vačšinou hocijaký jogurt, najčastejšie biely+zapekané musli (viem že to by som nemala ale samotný jogurt nezjem a ovsené vločky mi nechutia)
D: 2 ks zeleniny alebo ovocia (napr. jablko a mrkva, kaleráb, atd.)
Ob: čo školská jedáleň dá, okrem vyprážaných jedál
Ol: zase napr. 2 mrkvy
V: najčastejšie zeleninový šalát so syrom alebo cottage cheese alebo tuniaka so zeleninou
Budem veľmi rada ak sa niekto ozvete :)

lucinnka

A ešte som zabudla že niekedy sú aj prehrešky napr. na raňajky som mala bábovku s kakaom, minule na desiatu makový koláč atd...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie - ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk