Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Travime spolu malo casu, zacina depresia

Príspevok v téme: Travime spolu malo casu, zacina depresia
malolubena

ahojte...poradte mi prosim co robit...moj priatel pracuje kazdy jeden den...vidime sa vecer, mam pocit, ze ho mam velmi malo:( on je typ muza, ktory nezvykne prilis vyjadrovat svoje city, ja som zase typ zeny, ktora potrebuje svoje city vyjadrovat ale aj pocitovat:( velmi ho lubim, neviem co robit...ci si najst nejaky konicek, alebo neviem..najhorsie su vikendy, ked ja som doma a on nemoze so mnou nikam ist, ziaden vylet, nic :( nechcem to ukoncit kvoli tomu, az prilis ho lubim, ale zacinam mat depresie z toho, placem ovela viac ako predtym, trapim sa.. co robit????

knedlicek

Ahoj malolubena.. ja mam podobny problem.. moj priatel tiez pracuje vkuse mesiac a tyzden ma volno a takto vkuse dookola.. Tiez sa citim tak ako ty, proste sa mi zda ze on ma lubi menej ako ja jeho, aj ked mi hovori ze ma miluje.. ja jednoducho neviem ci su taki vsetci chlapi, alebo aky to ma dovod... a ja pritom nie som typ zeny ktora by si nejako vynucovala pozornost ale napriklad aj ten jeden tyzden co je doma, tak mnohokrat ide radsej niekde s kamaratmi ako by mal byt so mnou.. Tak ako sa mam citit? Cloveka to proste boli ked sa do vztahu vlozi celym srdcom a ten druhy ako keby to mal na haku... Pritom akceptujem ze pracovat musi, ale keby som videla aspon nejaku snahu aj o cas straveny so mnou..

james bond

nie si trocha egoistka ? ono to uz tak byva ze clovek potrebuje zarabat, frajer nie je vypln volneho casu, keby nezaraba tak ho po case zacnes otravovat preco sa stale len vala a nenajde si pracu =D

malolubena

..ja viem, ze to maju tazke ludia na dialku..ale aj ti si aspon volavaju...asi ja ho lubim ovela viac, resp. potrebujem od neho ovela viac starostlivosti ako on odo mna..a je mi tak na p... z toho :(

Slecna A.

dievca moje....toto nie je koniec sveta. Citis sa malo lubena, lebo dlho pracuje? Kedze pracuje ako predavac zmrzliny, nielen ze si mozes dat ziadost k nim do cukrarne (ak teda pracuje v cukrarni), alebo ho chodievaj navstevovat niekedy...A dalo by sa vyriesit aj tym, ze by majitel zmrzlinarne zobral este jedneho cloveka do pracoveneho pomeru a tym padom by mohol mat priatel "kratky - dlhy tyzden". No hlavne sa kvoli tomu nejak vzlast nenervuj...ty si najdi svoje konicky a on nech toto skusi navrhnut sefovi...A hlavne, skus si najst pracu aj ty

malolubena

premyslala som nad tym, ze skusim ist par krat na kavu, alebo tak niekde na korcule s niekym...lebo vazne mi prepne z toho...som vkuse nervozna, podrazdena...len aby z toho nebolo peklo potom

malolubena

mam priatelov, no mame vela spolocnych a su to hlavne chlapci...no ked pojdem s nejakym kamaratom na kavu, tak sa zase rozputa vojna..ved viete, ziarlivost..:( a pracuje v zmrzline

sususu

zacni chodit na aerobic al. do posilnovne...urobis nieco pre seba, spoznas novych ludi a mozno sa zlakne a zacne sa viac zaujimat...:-) hlavne je nebyt na muza nalepena ale zit svoj zivot, nie jeho..nemas priatelov???

malolubena

ano..od rana do vecera..cca od siedmej do siedmej vecer, alebo do pol deviatej...a kazdy jeden den..:( cele leto to tak bude...a ja netusim ako to vydrzim

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Travime spolu malo casu, zacina depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk