Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bioderma Sebium Global - skúsenosti

ktk

podla mna funguje no zavisi aj od toho o aky typ akne ide na velke tvrde bolaky az tak dobre mi neucinkoval sice ich zmensil trocha no stale tam ostali a ako negativum okrem ceny :-D je to ze dost mi vysusoval plet :-\

Akin

mňa po nanesení krému dosť svrbí pokožka na lícach.. či je krém účinný to zatiaľ neviem posúdiť lebo používam len druhú vzorku

simka111

musim povedať, že po dlhšom používaní krému Sebium global sa pleť zlepšuje, zapalene vyrážky sa netvoria,pleť je jasnejšia a už ani neštípe, zatial používam už asi 5 vzorku, tak dúfam že aj celý krém bude taky účinny...

spozorovali ste nejake negativne učinky tohto krému,okrem štipania na začiatku ???

šumienka

aj ja som zakladala príspevok o sebium global, ale nikto zatial nereagoval. Ja som vyskúšala len vzorku takže neviem či na akné zaberá, vydržala mi 3 dni. Ale na tvári je príjemný, nevysušuje a celkom príjemne vonia aj ked intenzívne.

vera vera po kolkých dňoch si videla zlepšenie? používaš ho 2 krat denne? lebo mne nepríde vhodný pod makeup

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.