Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Mesačný princ

Mal by som sa tm ísť pozrieť, len tak zo zvedavosti...nejako ma tá osoba začala zaujímať. Respektíve nie ona, ale tí ľudia, ktorí sú z nej unesení...no neviem...uvidíme. Dám vám potom vedieť

Cafe

Mam kopec zdravotných problémov a neviem odkial ich začat riešit. Chcela by som sa zverit dr. Albertovej len neviem čo by bolo lepšie. Či mam začat riešit najskôr psychiku alebo telesne choroby. Ako to u nej prebieha? Mam sa objednat na psychoterpiu alebo na vyšetrenie telesných vecí? Lebo naraz to asi nejde, či?

Utrum

Zdenulík hlavne radím napísať, nie volať. Ak sa aj k Albertovej dovoláš tak termín ti ona nedá. S tým musíš ísť za sestričkou. Takže jednoduchšie je rovno napísať mail a ak tam nejdeš len s jednou vyrážkou na nose, termín ti určite dajú. Len to možno chvíľu potrvá. Ja som najskôr asi mesiac vypisoval a potom som odrazu dostal termín na druhý deň. Niekto im skrátka vypadol tak som išiel miesto neho. Našťastie som si to vedel zariadiť a dalo sa. Ale ludia tu píšu aj to, že čakali dlhšie a nič. Práve preto treba písať a písať až sa dočkáš. Nerezignovať, Albertová je profík. Veď uvidíš sama. Možno :-)

Novyclovek

Zdenulik pani Albertova pracuje, dostat sa k nej neni jednoduche. Ja mam skusenost ze je najlepsie viackrat za sebou poslat mail na jej sekretarku. Ked nevies na nu mailovu adresu tak posli hoci aj na pani Albertovu lebo ona to preposiela jej.

Zdenulik

ekonom8, keby všetci boli ako ty, tak svet sa stane totálne bezcitným miestom. Našťastie sú tu aj ľudia ako Albertová. A pevne verím, že ich nie je až tak málo.
Ale o tom som nechcela. Chcem sa vlastne spýtať ako to je, či pani Albertová ešte pracuje, alebo je už na dôchodku. Ak niekto viete, napíšte. A ak pracuje ako dlho sa čaká na termín.

hanka55

Ja mam s pani dr len tie najlepsie skusenosti...dlhorocne zenske problemy odstranene ..Prisla som ku nej ako totalne zruinovana zena bez chuti zit a uz ani lekari mi nedokazali pomoct ... citila som sa naozaj hrozne . Pani Albertova mi uplne dodala chut zit nastartovala ma a vdaka nej sa na vsetko pozeram uplne inak. Odporucam ju.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk