Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Téma

Ono by bolo zaujímavé prečítať si tie jej maily ktoré ti poslala a vypočuť si čo ti naozaj povedala. Lebo toto je tvoje hodnotenie, z toho sa ťažko môže objektívne usudzovať.

Téma

Moireal, nechcem sa tu s tebou dohadovať. Ja takú Albertovú ako ju popisuješ ty nepoznám. Je ústretová, ochotná, pri stretnutí nikdy nepozerá na hodinky a venuje každému toľko času koľko potrebuje. Ty si negativistka a vidíš všetko čierne. Máš nejaké iné okuliare ako ostatný, v tom to asi bude. Naozaj nerozumiem tomu, prečo si za ňou teda išla. Ak si nedáš poradiť od nej tak už neviem kde chceš nájsť niekoho, kto bude TEBE vyhovovať.

Moireal

Vsetko co som brala, spochybnila. Ziadna chlorella, ziadny pupavovy prasok, ziadny complete lacto digest, sungit, antiparazitika, vsetko je to nezmysel. Pred dvoma dnami, ked mi dosiel vysledok z testu, tak mi len napisala ze mam brat koloidne mineraly a naklicovat. To je vsetko.

Gymmy

Toto sa ani mne nezdá. Mne dokonca vysvetľovala ktoré koloidné minerály si mám kúpiť a prečo. A na čo sa mám zamerať pri výbere vitamínov, aké druhy sa vyrábajú a aký je medzi nimi rozdiel. A o enzýmoch hovorila tiež aj na čo všetko v tele slúžia. Hovorili sme veľa o potravinách a prísadách v potravinách. Také praktické veci o ktorých som vôbec netušila a dosť mi to pomohlo. Myslím, že tomu venuje veľkú pozornosť. Upozorňovala ma aj na to, že sa musím pohybovať, mám totiž sedavé zamestnanie a málo pohybu. Aj mi vysvetľovala prečo. Veľa vecí som sa dozvedela a čerpám z toho stále. Aj keď som mala psychické problémy a predtým som si myslela, že to s telom veľmi nesúvisí a hlavne nie so stravou a pohybom, ale vyviedla ma z omylu. Ja som tie jej rady využila a veci sa vďaka tomu pohli.

Lucka91

Skus sa jej na to este spytat jej sa da predsa napisat a urcite ti odpovie. Ja som presvedcena ze si to zle pochopila co sa samozrejme kludne mohlo stat pri tom mnozstve informacii ktorymi ona cloveka zahrnie. Ja len lutujem ze som si to nenahravala lebo som z toho polovicu uz zabudla.

Lucka91

Moireal, prave som zacala liecbu u pani Albertovej. Este len druhy tyzden uzivam lieky. Na tom vysetreni som bola styri hodiny cez ktore mi dala aj vela uzitocnych rad. Ty pises ze ona poklada vyzivove doplnky za blbost a enzymy tiez. Neviem ci si jej spravne rozumela. Mne povedala pravy opak. Nebola by som sem reagovala len som si teraz toto precitala a strasne ma to prekvapilo kedze mne povedala pravy opak. Mne praveze vysvetlovala ake dolezite su vitaminy mineraly a ze ked to nejde inac tak treba ich doplnit. A ze velmi dolezite su enzymy a odporucala mi robit si klicky cize naklicovat si semienka lebo su plne enzymov. Ty tu pises nieco celkom ine. Nechce sa mi verit ze by ona jednemu pacientovi hovorila jedno a druhemu celkom nieco ine. Podla mna si ju zle pochopila inac si to neviem vysvetlit.

Moireal

Nechcela som sem uz prispievat,prave preto, aby ste ma vy vsetci, ktorym pomohla, neukamenovali. Nesuhlasim s nou na 100% vo vsetkom ale to nema nic spolocne s jej liecbou ale s inymi liecbami. Nesuhlasim, ze vyzivove doplnky su blbost a ze traviace enzymy nefunguju, ja mam opacnu skusenost ale to je moj problem, lebo som naozaj nezdravo k tomu pristupila. Nieje dolezite, aby som si s nou na 100% sedela vo vsetkom, to si nesadnem s nikym tak. Nebolo treba mi tu vraviet kde je problem, to viem sama aj ja uz po triezvom uvazeni a sice, ze nemozem cakat, ze ona ma bude viest za rucicku a tutuli mutuli. Mam psychicke problemy uz od 14tich a nikto ma naozaj pri nich za rucicku neviedol, lebo som ich nikdy neriesila. Az teraz, ked ma boli cele telo, vidim aku moc ma psychika.
Takze vas uz poprosim, nereagujte dalej na moju otazku, viem uz kde je problem.Len som si chcela rozsirit obzory. Nikto totiz nikdy nepisal o tom,aku mal chorobu a ako ho vyliecila, alebo akou kombinaciou liekov a ci slo vsetko hladko alebo boli aj problemy.
Chapem vas, ze ste jej hlboko vdacni a oplyvate maximalne pozitivnymi emociami smerom k nej, ked ste sa vyliecili ale chapte, ze su aj ludia, ktori si chcu veci najskor overit, lebo ona sama mi vravela, ze nemam verit vsetkym a vsetko zbastit a to plati aj o nej. Ved ona je tiez len clovek a nemusi sadnut kazdemu a nemusi kazdeho vyliecit, vobec nieje hriechom, ak jej clovek sprvu neveri, vsetko je relativne.
Ale chapem, ze pre vas je to absolutne. Tymto koncim, nemienim sa tu dalej dotahovat. Dakujem za pochopenie a dakujem aj za vase nazory.

TheLord

Moireal, dovoľ trocha triezveho mužského pohľadu: Žiadny psychológ ak je dobrý, nemá iba jedného klienta. Doktorka Albertová nie je výnimka, skôr naopak. Poznám ju cca 14 - 15 rokov. Bol som u nej ja so zdravotným problémom, neskôr moja manželka a napokon sme u nej skončili so synom. Vo všetkých troch prípadoch sme boli maximálne spokojný s jej prístupom. Je obetavá, erudovaná a netvári sa ako poloboh. Na to čo dokázala je obdivuhodne skromná. S pacientami otvorene hovorí aj o svojich zlyhaniach. Povedať, že si ju hlboko vážim, by bolo slabé slovo.
Chápem ale aj teba: patríš pravdepodobne k tzv. závislým pacientom, ktorí vyžadujú permanentnú pozornosť terapeuta. Takého ale asi nikde nenájdeš. V Prahe fungujú tzv. osobní psychológovia, ktorí sú 24 hodín k dispozícii svojmu klientovi na telefóne. Nevieš si predstaviť, koľko také služby stoja. U Dr. Albertovej je jej mailová korešpondencia zdarma. A je to tak počas celej terapie. Niektorí tu píšu, že ich liečba trvala aj dva roky. Nie som si síce istý, ale nemyslím, že by jej za to platili.
Neviem, v čom ťa mohla sklamať už hneď na začiatku liečby. Že má iné názory ako ty, to je pochopiteľné, asi má aj iné skúsenosti. Ak ti odporučila niečo s čím ty nesúhlasíš, alebo si myslíš, že by si to vedela lepšie, potom stačilo ostať doma a liečiť sa sama. Nielen ja, ale vidím že aj iní ľudia vnímajú tvoj pesimizmus. To bude asi najväčšou brzdou pri tvojej liečbe. Nesúď terapeuta na začiatku liečby, pozri sa naspäť do minulosti na všetky tvoje pokusy vyliečiť sa. Prečitaj si tieto tvoje posledné príspevky a zamysli sa nad ich energiou: nenašiel som žiadny, ktorý by prezentoval tvoje odhodlanie pustiť sa do problému a veriť v jeho odstránenie. Stále hľadáš vinu a dôvody mimo seba. Ak ťa sklamalo, že dr. Albertová nie je čarodejník a neurobí z teba za deň zdravého a šťastného človeka, potom ti dávam za pravdu. Myslím, že to naozaj nedokáže. Ale poviem ti niečo ešte smutnejšie: to nedokáže ani Boh. Aj on nám dal slobodnú vôľu a je na nás, čo urobíme so svojím životom.
V žiadnom prípade som ti mojimi slovami nechcel ublížiť. Povedal som iba svoj názor. Snáď ma zaň neukameňuješ.

takasom

Moireal, ked mas traviace problemy nemala by si drzat dietu? pri traviacich problemov je asi dieta dost dolezita.

Moireal

Gymmy,vravis pravdivo, aj si skoro verne opisala moj zivot. Snazim sa mysliet na ine pozitivne veci, no stale tam ten strach mam a pochybnosti, ci som fakt urobila dobre. Vedela som, ze to bude narocne a treba to brat vazne, sama som necakala, ze spadnem opat akonahle sa bude cosi javit zle.
Moj problem je ten, ze som si Albertovu zidealizovala, co uz roky nerobim ale pri nej sa mi to stalo. Po citani vsetkych tych prispevkov, aka je uzasna, som sa trochu sklamala. Ona je tiez len clovek a veru, tu hlavnu pracu za mna neurobi. Tiez mi dala odporucania na knihy a preprogramovanie mysle, co pri inych sferach funguje ale dovera v pomoc pri zdravi, sa mi zadrhava. A fakt ze ona je psychologicka, mi v tom velmi nepomaha, lebo naozaj od nej cakam viac ako od inych. Ale to preto, lebo vsade ju vychvalovali do nebies. Na jednej strane mi pride nerealne aby jeden clovek mohol tolkym pomoct a byt tak glorifikovany ako ona, no na druhej strane od nej naozaj ocakavam viac. Problem je ten, ze ona naozaj nema cas velmi do hlbky preberat problemy jedneho pacienta, kedze ich ma bud tak vela,alebo proste uz redukuje a chce mat pokoj, co aj chapem, kedze uz ma vek na dochodok. Musim sa na to pozriet triezvo, preto je mi luto, ze som k nej nesla uz pred rokmi, nemusela som mat tolke ocakavania a mozno pripadne sklamanie. Trochu ma sokovali aj niektore jej nazory, s ktorymi na sto percent nesuznim, a to ma mrzi, fakt som myslela, ze som nasla niekoho, komu budem 100%ne doverovat, ja len dufam, ze ta dovera pride aspon casom. Dakujem vam za prispevky, uz tu nebudem spamovat. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk