Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Moireal

Tema, ty ma tu nesud ok? Ja mam vela skusenosti aj s klasickymi doktormi, aj s alternativou. Necakam ze budem za mesiac zdrava, mne naordinovala liecbu na dva roky ok? Mam od nej lieky na polroka dopredu lebo nemozem kazde dva mesiace chodit na Slovensko ale ked mi je fyzicky zle, bolesti brucha, tak je to tazke. A to ta liecba stala dost velke prachy a mne je z toho zle. Citala som, ze ona lieci aj tou cinskou medicinou, tak som nemyslela, ze dostanem iba jonasa. Tiez mam kvapky z lekarne ale hlavny je ten jonas a mam ho na cely polrok. Preto mam logicky strach, co mi to urobi za ten cas.
Ano mam strach, ale ty ma tu nesud, nepoznas ma.
V podstate som uz dostala odpoved a to, ze nie som sama komu bolo zo zaciatku zle, tak sa na to rozhodne dam, lebo to stalo nemale peniaze.

Téma

Inač, ja som tiež pred Albertovou bola u niekolkých liečitelov a nič moc veru. Ona to zobrala od podlahy a čo som kvitovala že ma hneď upozornila že to nebude prechádzka ružovou zahradou. Takže som vedela, čo ma čaká. Zo začiatku mi bývalo aj dosť zle. Ale to čo tu čítam aj na iných fórach, tak také príznaky mali skoro všetci. Hlavne keď sú problémy s trávením a exemami. Každému sa zhorší zo začiatku. To je normálna reakcia.
Osobne si myslim že su ale ludia ktorý by vobec nemali chodiť na prirodne postupy. Ti by mali isť rovno k doktorovi. Toho nezaujima prečo to maš a z čoho to maš dr-bne ti lieky a tie ti možno aj pomožu hlavne zatlačia priznak. A o to mnohym ludom ide aby im bolo dobre aj keď je to na chvilu.

anjelik *

Moireal, každý liek je vlastne vzorec..chemický. Myseľ tento vzorec pozoruje a môže ho skopírovať alebo sa proste iba skľudní, že áno, mám liek. A vtedy nastáva liečenie. Neliečia nás lieky, ale uzdravuje nás naša myseľ. :o) Ak ale ty, ako myseľ, dopredu a stále spochybňuješ, že mne niet pomoci, tak sa to aj deje. :o) Niet potom takej osoby a niet takého prostriedku, ktorý by ťa vyliečil. Skús sa na to pozrieť aj z tohto uhla. :o)

Téma

Ja som dostala Jonáša iba prvé kúry. Potom som dostala čínske tabletky. Jonášom treba podľa mňa začať kvôli detoxikácii. Potom následne sa to telo dáva do poriadku už inak. Ale ja som od nej nemala ani zo začiatku len Jonáša. Mala som kvapky z lekárne, bola som si pre ne sama tam kde mi ich zarábali, lebo bývam hneď vedľa tej lekárne. Nikdy som nemala len Jonáša.
A keď si ešte len začala tak sorry ale čo čakáš, že budeš za mesiac celkom zdravá? Pôsobíš na mňa dosť pesimisticky, bez urážky. A prečo si k nej vlastne išla keď tu píšeš že máš s takýmto druhom liečby zlé skúsenosti. Si mala ísť teda k lekárovi klasickému, nie?

Moireal

Este len som zacala, no dala som si urobit aj test na intolerancie potravin a odvtedy mam problemy s travenim.
Ako je dobre tym, co pred Albertovou neskusali vsetko mozne a neboli sklamani ako ja. Ja som inak myslela, ze ona lieci aj inak, nielen tym jonasom.

Téma

Moireal, najskôr sa musíš nejako vyrovnať s tvojím pesimizmom. Ako to tu čítam tak sa tých liekov tuším bojíš. Ako dlho sa u nej liečiš?

Moireal

Ja uz som mala v minulosti zle skusenosti s alkoholovymi kvapkami, aj ma trochu sklamalo, ze mi naordinovala prave tie s alkoholom, lebo ze fruktoza by mi stukovatela pecen. No alkohol predsa nieje na pecen tiez dobry. Kiezby mi to vsetko pomohlo ako Vam tu ostatnym, no ked sa uz clovek tolkokrat sklame, tak sa uz verit neda.

budkáčik

Ešte som zabudla napísať že vie byť aj nepríjemná keď ludia nedodržiavajú jej liečbu. Ja konkrétne s nou mám dobré skúsenosti ale bratranec tam bol u nej tiež a začal vymýšlat stále to prerušoval, išiel na dovolenku, potom zas na to zabudol a neužíval ako mal stále niečo špekuloval a dohadoval sa s nou. Tak mu jedného dňa povedala že s ním končí. Potom ju ohováral kde sa dalo ale podla mňa si to sposobil sám čo ho aj poznám čakal výsledky bez jeho pričinenia. U nej sa najskor liečila moja mamina. Celá rodina vedela že odpadáva viackrát bola v nemocnici preto nič jej nezistili. Potom ked prestala odpadávať tak sa hneď navnadil tento bratranec ale nedopadlo to s ním dobre. Potom až som k nej išla ja a musím si zaklopať, zbavila som sa dokonca aj alergie a mala som ju pritom od malička. Takže možem potvrdiť že tá liečba má efekt len ju treba dodržiavať tak ako to ona nariadi.
A treba si zvyknúť na to že je veľmi otvorená a nemusí to každému sadnúť čo mu povie. Ale je to dobrý človek aj keď všetko povie na rovinu.

budkáčik

Aj mne bolo po kvapkách zo začiatku dosť blbo. Ale je to normálka. Tak isto aj mojej mamine. O pár dní to prešlo. Je to taká začiatočná reakcia asi to treba vydržať.
Albertová nie je len výborná psychologička ale naozaj skúsená liečiteľka. Trocha na figu je to, že je už dosť stará a čo som počula už dlho robiť nebude. Takže tý ktorý sa k nej už nedostanú majú smolu. Mne velmi pomohla nielen z alergiami ale hlavne z trávením a ekzémami. Mamina mala hemoroidy a odpadávala. No a jednu vec si treba uvedomiť že k nej chodia ludia z chronickými chorobami. Také sa nevyliečia za mesiac. Je nutné byť trpezlivý a nevzdávať to. Je treba tú liečbu vydržať do konca. Ináč to nemá asi ani zmysel za nou ísť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk