Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

takasom

Moireal, ked mas traviace problemy nemala by si drzat dietu? pri traviacich problemov je asi dieta dost dolezita.

Moireal

Gymmy,vravis pravdivo, aj si skoro verne opisala moj zivot. Snazim sa mysliet na ine pozitivne veci, no stale tam ten strach mam a pochybnosti, ci som fakt urobila dobre. Vedela som, ze to bude narocne a treba to brat vazne, sama som necakala, ze spadnem opat akonahle sa bude cosi javit zle.
Moj problem je ten, ze som si Albertovu zidealizovala, co uz roky nerobim ale pri nej sa mi to stalo. Po citani vsetkych tych prispevkov, aka je uzasna, som sa trochu sklamala. Ona je tiez len clovek a veru, tu hlavnu pracu za mna neurobi. Tiez mi dala odporucania na knihy a preprogramovanie mysle, co pri inych sferach funguje ale dovera v pomoc pri zdravi, sa mi zadrhava. A fakt ze ona je psychologicka, mi v tom velmi nepomaha, lebo naozaj od nej cakam viac ako od inych. Ale to preto, lebo vsade ju vychvalovali do nebies. Na jednej strane mi pride nerealne aby jeden clovek mohol tolkym pomoct a byt tak glorifikovany ako ona, no na druhej strane od nej naozaj ocakavam viac. Problem je ten, ze ona naozaj nema cas velmi do hlbky preberat problemy jedneho pacienta, kedze ich ma bud tak vela,alebo proste uz redukuje a chce mat pokoj, co aj chapem, kedze uz ma vek na dochodok. Musim sa na to pozriet triezvo, preto je mi luto, ze som k nej nesla uz pred rokmi, nemusela som mat tolke ocakavania a mozno pripadne sklamanie. Trochu ma sokovali aj niektore jej nazory, s ktorymi na sto percent nesuznim, a to ma mrzi, fakt som myslela, ze som nasla niekoho, komu budem 100%ne doverovat, ja len dufam, ze ta dovera pride aspon casom. Dakujem vam za prispevky, uz tu nebudem spamovat. :)

Gymmy

Moireal, Jonášove lieky sú výborné ale treba ich vedieť správne naordinovať čo myslím že sa pri Albertovej báť nemusíš. Byť tebou tak si nerobím toľko starostí. Na Slovensku je dosť lekárov aj rôznych liečiteľov, niektorí sú lepší, niektorí horší. Podľa mňa si Albertovú zvolila veľmi dobre otázka je či budeš mať aj trpezlivosť znášať všetky tie peripetie prírodnej liečby. Zatiaľ čo tu čítam na mňa pôsobíš veľmi pesimisticky. Ako keby si bola plná strachu a obáv či ti to vôbec pomôže. Viacerí ti tu napísali, že je dôležitá psychika. No a píšeš že u teba aj táto stránka je na liečbu. Ja som na tom bola nejako podobne tiež to nebola žiadna sláva. Keď som začala liečbu som bola tesne po rozchode a ešte aj bez práce. Ale som sa vzchopila v čom mi Albertová veľmi pomohla radami ako mám preprogramovať svoju myseľ. Odporučila mi nejaké študijné materiály a tak som na sebe začala postupne pracovať. To za teba neurobí nikto, to musíš spraviť sama. A nemysli si že je to ľahké, to vôbec nie. No ale kto iný ti môže pomôcť keď si sama nepomôžeš? Na tvojom mieste by som začala tým že budem vymazávať všetky pesimistické myšlienky a skús ich nahradiť optimistickými. Neviem či máš vzťah alebo robotu ani kde bývať ale aj keď nie, zameraj sa na to čo je na tebe alebo v tvojom živote pozitívne. Hovor si: ako fajn, že mám toto, ako fajn, že nemusím toto... A nie: je to strašné, že ma niečo bolí, bože, kedy sa už vyliečim, kedy ma to už prestane bolieť, kedy si nájdem priateľa, kedy budem mať svoj byt... Alebo proste to čo je charakteristické pre tvoj život. Lebo s pesimizmom človek môže skončiť len zle, to mi ver. Bola som už na dne, ale ľudia zvonka to nevyriešia, na to musíš nájsť silu v sebe. Keď to neurobíš nakoniec od teba všetci začnú bočiť a v tej samote sa zadusíš.

Moireal

Ale to zhorsenie stavu mi pride tiez nejake vseobecne, ja mam crevne problemy a to je vec, co sa neda len tak prehliadnut. To si uz naozaj ja pridem vadna, ked vam vsetkym to pomohlo a mne jedinej mozno nie. A este ked kazdy clovek je iny. Ja tam mam liecbu na 2 dlhe roky, lebo mam aj psychicke aj fyzicke problemy, ktore sa navzajom ovplyvnuju. Keby som mala creva zo zeleza, tak tu nefnukam. Kiezby som bola len lajbavy lenivy pacient, ja som sa uz dva roky liecila sama vselijako ale s istymi vecami som si poradit nemohla, a tak som sa na nu obratila. A zbavit sa znechutenosti, to nejde ked vam je fyzicky zle.

699

Moireal naozaj sa nemusíš báť. Je to tak, pri liečbe dochádza k zhoršeniu stavu. Aj ja som to tak mala. Pani Albertová ma na to upozornila hneď pri vyšetrení, vedela som teda čo ma čaká. Ak ti to náhodou nepovedala, skús sa jej na to spýtať.S ňou sa dá komunikovať aj cez internet a neúčtuje si za to žiadne poplatky. Samozrejme, netreba to preháňať, lebo má toho veľa a človek od nej nemôže čakať že mu odpovie okamžite alebo že sa bude venovať len jemu. Ja som sa snažila písať len vtedy, keď išlo o niečo zásadné a nevedela som si sama poradiť. Veď aj ona je len človek a netreba jej ochotu zneužívať. Ja som mala hlavne psychické problémy s ťažkými úzkosťami a taká diagnóza vyžaduje naozaj skoro permanentnú pomoc zvonka. Ale ovládla som sa a neobťažovala som ju len keď už mi išlo doslova o život. Musela som sa naučiť si pomôcť aj sama veď stále by pri mne nikto nemohol stáť. A vyplatilo sa to. Čo ti môžem poradiť z vlastnej skúsenosti zapracuj hlavne na sebe. Pomoc zvonka to je len taká barlička na to sa nemôžeš dlhodobo spoliehať.

Moireal

laura321, dakujem ti. Konecne niekto, kto ma trosku chape. Povzbudila si ma, ze niesom v tom sama. Trosku neprijemnosti vydrzim, aj ked som na to uz trochu precitlivena. :/
Ale ked ste to tolko zvladli, tak snad zvladnem aj ja. Dakujem este raz a pekny den. :)

laura321

Moireal, ja ta viem pochopit, si zlomena z neuspesnych lieceni a potrva, kym sa ti obdnovi dovera v liecbu aj ked uvidis prve zlepsenie. Cim dlhsie ten problem mas, tym dlhsie sa lieci, ale natrvalo na rozdiel od liekov na potlacenie diagnozy. Myslim, zeby si sa mala s tvojou terapeutkou o tom porozpravat, ona ti vysvetli system liecby a snad nadobudnes doveru. Ja som tie kvapky uzivala tiez. Takmer kazdemu sa po nich stav pohorsi, tak z toho nezufaj. Toho alkoholu je tam minimum, nemusis sa bat. Oni tie kvapky pracuju na baze holografickej informacie, nieco ako homeopatia, zacnes sa liecit vlastnymi silami. Uzivaj to pravidelne, neflakaj to.drzim palce.

Moireal

Ludia radi sudia, ked ma clovek iny nazor ako oni. Co vravite, je pravda, suhlasim ale treba dat cloveku cas, kym sa s niecim vyrovna. Tvarite sa akoby ste nikdy nemali strach a pochybnosti. Aspon som uprimna. Ludia su ludia. Nemaju vacsinou trpezlivost s druhymi a napadaju inych zato, ze sami tu trpezlivost nemaju. Pomoc je tak trosku osemetna, nikde nieje pisane, ze ma kazdy reagovat podla toho ako to druhy chce. Mne pomohla ta holka budkacik, ked povedala, ze viacerym bolo zle, lebo som to nikde nenasla na fore. Same pozitivne ohlasy, preto som sa chcela opytat, ci len ja mam problemy.
To ze si nedostala reakciu podla svojich predstav moj problem nieje.
Ludia su vselijaki, su taki, co maju nastrbenu doveru a tam to chce cas, lebo dovera nepride hned. A nikto nevravi, ze to neskusam aj napriak pociatocnej nedovere.
Ale opakujem, nemas pravo o mne vynasat sudy, kedze moj zivot si nezila. Pekny den.

Téma

Prosim ta, preco sa urážaš? Ja som ti chcela pomocť, mohla som sa vykašlať reagovať na tvoj prispevok, ale keď som čitala ako sa bojiš tak som skratka zareagovala. Sa nečudujem že máš problémy keď takto reaguješ na pomoc. Fakt si divná, teda to sorry. Ludia ti tu idu pomahať a ty hneď že ta odsudzuju a posudzuju. Len som reagovala na to čo si pisala. Stale dokola melieš ake to bolo drahe a že ti dala čo si nechcela. Načo si k nej teda išla? Ona da každemu to čo potrebuje a nie to čo si on objedna. To si mohla sa liečiť sama a nechodiť k nej. A peniaze ti mohli ostať. Všetci sme za lieky platili, nie si sama. Ale nikto to tu takto nezdoraznuje ako keby pre to zbankrotoval. S teba bude mať Albertova radosť teda. Si viem predstaviť ako ju budeš stale bombardovať svojou nespokojnosťou.

Téma

anjelik, úplne super si to napísala. Ano, takto to je. Ja som za Albertovou išla s tym, že sa idem dať do poriadku. Ja som všetky pochybnosti hodila za hlavu. Toto mi aj ona vysvetlila že musim veriť že bude všetko tak ako ma byť a tak aj odštartujem svoju imunitu. No a podarilo sa. Čo si pamatam nikdy som nezapochybovala ani keď mi bolo veľmi zle a stav sa mi zhoršil. Napísala som jej a ona sa mi k tomu vyjadrila. Ale išli sme ďalej proste som to nevzdala. Moja kamaratka si u nej liečila genitalny herpes. Predtym ako k nej prišla sa jej vyhodil tak raz za dva mesiace. Keď sa začala u nej liečiť odrazu ho mala každy tyždeň. Strašne sa vylakala. Išla ku gynekologovi a povedala mu že skušala prirodne postupy. Ten sa jej vysmial že to je pre kočku, že ten herpes sa neda skratka vyliečiť a basta. Tak zase trpela a išla k nej potom znova. A zopakovalo sa to čo predtym že herpes každy tyžden. Až za niekolko mesiacov sa to začalo zlepšovať. Liečila sa veru skoro dva roky ale herpes už nema a ani na krvnych vysledkoch sa už nepotvrdil. Ten druhy raz sa totiž zaťala a povedala si, že sa toho zbavi nech sa deje čo chce. Aj to vydržala. Ja som sa tak dlho neliečila ale ja som k nej išla hneď od začiatku s tym, že to dobre dopadne. A tak aj bolo. Ale niektorym ludom niet pomoci budu pochybovat dokedy budu žiť. Tam sa neda podla mna nič robiť. Človek musi na to prist sam a dobrovolne že je to v jeho myšlienkach ked stále zlyháva.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk