Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

budkáčik

Ešte som zabudla napísať že vie byť aj nepríjemná keď ludia nedodržiavajú jej liečbu. Ja konkrétne s nou mám dobré skúsenosti ale bratranec tam bol u nej tiež a začal vymýšlat stále to prerušoval, išiel na dovolenku, potom zas na to zabudol a neužíval ako mal stále niečo špekuloval a dohadoval sa s nou. Tak mu jedného dňa povedala že s ním končí. Potom ju ohováral kde sa dalo ale podla mňa si to sposobil sám čo ho aj poznám čakal výsledky bez jeho pričinenia. U nej sa najskor liečila moja mamina. Celá rodina vedela že odpadáva viackrát bola v nemocnici preto nič jej nezistili. Potom ked prestala odpadávať tak sa hneď navnadil tento bratranec ale nedopadlo to s ním dobre. Potom až som k nej išla ja a musím si zaklopať, zbavila som sa dokonca aj alergie a mala som ju pritom od malička. Takže možem potvrdiť že tá liečba má efekt len ju treba dodržiavať tak ako to ona nariadi.
A treba si zvyknúť na to že je veľmi otvorená a nemusí to každému sadnúť čo mu povie. Ale je to dobrý človek aj keď všetko povie na rovinu.

budkáčik

Aj mne bolo po kvapkách zo začiatku dosť blbo. Ale je to normálka. Tak isto aj mojej mamine. O pár dní to prešlo. Je to taká začiatočná reakcia asi to treba vydržať.
Albertová nie je len výborná psychologička ale naozaj skúsená liečiteľka. Trocha na figu je to, že je už dosť stará a čo som počula už dlho robiť nebude. Takže tý ktorý sa k nej už nedostanú majú smolu. Mne velmi pomohla nielen z alergiami ale hlavne z trávením a ekzémami. Mamina mala hemoroidy a odpadávala. No a jednu vec si treba uvedomiť že k nej chodia ludia z chronickými chorobami. Také sa nevyliečia za mesiac. Je nutné byť trpezlivý a nevzdávať to. Je treba tú liečbu vydržať do konca. Ináč to nemá asi ani zmysel za nou ísť.

Moireal

Mna by len zaujimalo, ci trebars niekomu nesadli tie kvapky joalis. Ja mam tie s alkoholom, no uz mi po nich bolo 2x zle.

marlena321

no Laska, mohla si napisat aj o co slo a ci si do bodky dodrziavala liecbu az do konca....Ci si si nahodou nezmarila liecbu ty sama.

laska 39

ano mne nepomohla. bohuzial. a velmi by ma zaujimalo, komu v com konkretne pomohla. ze je dobra psychologicka, to beriem. ale ktore choroby vam prosim vas pekne vyliecila?

JindraMajská

Anderko, snad je to tím, že je tak přímá a otevřená. Naši dceru dokázala spacifikovat velice rychle. Nejdŕív zuřila, teď ji přímo zbozňuje. Úplně ji to změnilo, co nám všem náramně pomohlo. Slyšela jsem, že nástky Albertovou zbožňují, že je jedna z mála psycholožek která ví ja na ně. Docela tomu věřím.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk