Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Kycera

KralZjuhu,
mám pre Teba dobrú a zlú správu. Zlá je tá, že NECHÁPEŠ, dobrá, že nie si sám! : D Je tu kopec ľudí, ktorí klamú, vymýšľajú si, preháňajú a ak ich na to niekto upozorní, potom sa urážajú a urážajú.
To nechápanie sa Ti dovolím vysvetliť - ak máš LEN symptómy, kt. poukazujú na viacero ochorení, BUĎ rád, že máš ešte len tie a že u Teba EŠTE neprepukla niektorá CHOROBA! A ak ešte neprepukla, potom nemôžeš mať diagnózu. Ak svoje nastavenie a myslenie nezmeníš, garantujem Ti, že nebude dlho trvať a symptómy sa zmenia na chorobu. Pochopil??? ; )

ObycajnaZena

No a aby som teda odpovedala na tú konkrétnu otázku, tak ja som u nej bola s tzv. únavovým syndrómom. Ale aj to je len pracovná diagnóza a dokonca to mám v karte označené len so slovíčkom "susp". lebo ani lekári to u nás nepokladajú stále za ochorenie. Po mnohých vyšetreniach som dostala odporúčanie smer psychiater. Aj u neho som to skúšala lebo ked sa nútiš hýbať len s najväčšou silou vôle a nikto ti nepomáha tak ti je už jedno čo s tebou bude. Bola by som skončila na invalidite nebyť tejto psychologičky a jej liečby. A to teda u mladého človeka nie je optimistická perspektíva. Takže som vďačná za ľudí ako je ona lebo mnohý by sme si inak nepomohli. Ved lekári ešte ani nemajú pomenované všetky ľudské choroby a čím všetkým človek trpí. A keď to nemá diagnózu, tak to podla nich neexistuje. A že to musí mať nejakú príčinu a že tú treba hladať a liečit tak to sa v medicíne dnes nenosí. Keby som žila v Číne mám to jednoduchšie, ale aká smola že som sa narodila v strednej Európe.

ObycajnaZena

KralZjuhu ty si totiž vôbec nepochopil čo je to prírodná medicína. Načo si išiel k nej keď si potreboval aby si prečítala tvoje výsledky od doktorov. Náhodou tie moje síce čítala, ale pochybujem, že by to potrebovala. Si si zrejme pomýlil Albertovú s liečiteľom ktorý odčítava chorobu nejako intuitívne z aury alebo z čoho to vlastne odčítavajú. Ale to ona predsa vôbec nerobí a každému to aj na rovinu povie že nemá takú schopnosť. Tak ja ti teda poviem čo robila mne lebo zjavne si tam bol zbytočne čakal si diagnozu ale to ti predsa prírodný liečitel nikdy nepovie. Diagnozu stanovujú lekári a aj to je len také pracovné označenie. Lekár často vobec nevie prečo máš ten problém. Albertová mi presne vysvetlila práve to PREČO. Toto ti asi uniklo. A áno aj mna sa pýtala hned na začiatok s čím som prišla ved sa so mnou nebude baviť o problémoch mojej kamarátky ale o tom čo trápi mňa. Ludia ako ty by vobec nemali chodit inde než k lekárom.
A myslím že aj tebe vyšetrovala oči, nechty, pokožku, tvár, jazyk a pýtala sa ťa na veľa tvojich ťažkostí úplne od narodenia. Pýta sa aj na rodičov, súrodencov dokonca u mňa j na traumy, všetko si ani nepamätám. Dalej čo jem, akú stravu čomu dávam prednosť. Stav chrupu, rôzne ochorenia od detstva, aký mám spánok... Naozaj sa na všetko nepamätám bolo toho veľmi veľa a na niektoré otázky som ani nevedela odpovedať. Ked si prečítaš niečo o čínskej medicíne tak sa dozvieš viac. U teba to bola strata času aj jej aj tvojho. Moholl miesto teba tam ísť niekto kto aspoň trocha vie čo je to alternatívna medicína a že diagnostikuje a lieči príčinu a nie nejaký príznak čohosi, čo doktor ani nevie z čoho to pacient vlastne má. Na to ti stačia antibiotiká alebo lieky od bolesti ked nechceš dať problém naozaj do poriadku. Vieš, takýto ľudia potom kritizujú iných, ale sami vlastne nepochopili za kým prišli a čo ten človek naozaj robí. Je to škoda pre všetkých. Pre dr. Albertovú, pre teba, aj pre každého, kto si prečíta takúto kritiku a podľa toho posudzuje.

KralZjuhu

No ja neviem s cim, ked mi to dodnes nediagnostikovala :D
Podla mna lieci len vtedy,ked jej pacient povie,co mu je,lebo ked pacient pride a povie,ze nevie co mu je,tazko mu pomoze. Ona si neoozera ziadne vysledky,proste len co jej vy poviete.Keby som jej povedal,ze mam nieco co nemam,bude ma to liecit.
Ked tam prides, rovno sa ta pyta, s cim si za nou dosiel.V podstate nijako tu vec neoveri,a pritom sa mozes kľudne mýliť.Ja mam len urcite symptomy,ktore sedi na viacero ochoreni.Ale ktore z nich mam,mi nezistila,ani ten pristroj zazracny jej to nepovedal :D Liecba “niecoho” nekokretneho je u nej taka ista bezcenna ako hocikde inde.
Moja skusenost, odpovedám priamo na priamu otazku s cim mi pomohla, teda skor nepomohla.
Ale aj tak tu bude teraz viacej hejtovania ako realne podanych odpovedi, na tvoju kokretnu otazku

Goodbye

Ľudia za ňou chodia s rôznymi problémami. Najlepšie by bolo keby si napísala priamo do ich centra a spýtala sa tam. Najskôr sa ťa aj tak spýtajú aký máš problém a napíšu ti, či ťa vezmú. Možno vôbec nie. Vybavuje to pani Holanová, kontakt majú na stránke.

socialnafobicka

mna by zaujimalo lieci sa u nej niekto kto ma socialnu fobiu a strach z ludi? alebo nejake traumy? co vam radi?

Goodbye

KrasneDni mám totožný názor. Pani Albertová je vzdelaná a dokáže poradiť aj v oblastiach ktoré sa netýkajú liečby. Každé stretnutie s ňou je veľkým obohatením. Len je treba dobre počúvať a hlavne si zapamätať čo hovorí. Každá jej rada má cenu zlata. A tak ako tu píšu aj ďalší - nečakajte že vás bude vodiť za ručičku. Každý máme predsa svoju cestu a slobodnú vôľu. A niečo musíme aj sami pre seba urobiť. Kto chce pestúna na celý život môže si ho obstarať,ale bude na to potrebovať veľmi veľa peňazí. Taký súkromný psychológ niečo stojí. Ale či človeka urobí aj šťastným a spokojným, o tom silne pochybujem. Človek môže mať naozaj radosť len zo svojho vlastného úspechu.

KrasneDni

Veľmi mi pomohla s liečbou systémového ochorenia a veľkým bonusom bol jej ľudský prístup a trpezlivosť. O jej rozsiahlych vedomostiach nebudem písať, tie sú každému známe. Inak by nemohla mať také úspechy.