Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

veronika2351

baby čo chodíte pani Albertovej s mykozami čo vám dáva a čo vám radí? a koľko stojí liečba? vdaka

Mama45

Moj syn berie tri roky lieky od psichiatra svojvolne ich visadil a neviem či od toho alebo pre iny dovod ale doma odpadol. Kedže sme z východu nemožeme len tak ist do Bratislavi zavolala som Albertovej a pitala som sa jej či može synovi pomoct poslala ma psichiatrovi. Neviem čo si mam o tom mysliet každy hovori že ona lieči prirodnou cestou. Ked je odbornička mohla by vediet čo sa synovi stalo a nie nas posielat psichiatrovi. Tam už bol.

Bystričanka

Mna zase pani Albertová šokovala ináč. V lete 2010 sme mali s celou rodinou zaplatenú dovolenku. Odlietat sme mali zo Swechatu. Kedže sme z B.Bystrice tak sa nám podarilo objednat na vyšetrenie dcéru v ten istý den ako sme odchádzali na dovolenku. Išli sme našim autom do Bratislavy kde sme boli u pani Albertovej na vyšetrení. Ked vyšetrene skončilo išla som s dcérou za manželom do auta a odrazu len puf! a auto nenaštartovalo. Museli sme ho odtisnuť aby na ceste nezavadzalo. Ja som úplne stratila nervy lebo som vedela že lietadlo na nas nepočka. Muž volal hned jeho sestru ktorá býva v Bratislave ale tá povedala aby sme si zobrali taxík, lebo ona nemôže odísť z roboty. Ja som bola na prášky lebo som vedela že ak nestihneme lietadlo prídeme o letenky aj zájazd. A ako sme tak bezradne krúžili okolo nášho auta išla okolo pani Albertová ktorá akurát odchádzala domov z roboty. Keď nás videla zakývala nám a keď videla moj zufaly pohľad tak zastala že či sa niečo stalo. Povedala som jej že manžel zhána taxik kvoli tomu lietadlu. Že možno to aj zmeškáme. Ona sa otočila s autom, zastala vedľa nás a povedala, že nás tam zavezie. Ja som si v prvom momente ani neuvedomila čo nám vlastne ponúka priznám sa že som sa zachovala strašne blbo lebo som bola taká šťastná že som to hned prijala. Zamkli sme naše auto ostalo tam v Bratislave na parkovisku a naložili sme batožinu aj seba do jej auta. Ked sme prišli do Swechatu ešte nám pomáhala s batožinou a nebola ochotná zobrať si ani halier ani len na benzín. Až na dovolenke som sa ukludnila a uvedomila som si čo vlastne pre nás urobila. Samozrejme sme s manželom boli rozhodnutý sa jej revanžovať ale ked sme sa vrátili domov do Bystrice čakal nás list od pani Albertovej v ktorom nás doslova žiadala aby sme jej nič neposielali, ani peniaze ani žiadny dar, lebo to neprijme a vráti sa nám to späť. Vedela som že to myslí vážne. Potom sa pol roka u nej liečila naša dcéra a ja som stále špekulovala ako ten dlh vyrovnať ale nebolo to skrátka možné. Takže sme dodnes jej dlžníci. Táto príhoda ale spôsobila, že sme sa obidvaja s mužom vážne zamysleli nad tým ako vlastne dnes všetci žijeme. Že asi sotva by sme boli aj my ochotný takto v sekunde sa rozhodnúť že ideme niekomu pomôct na náš úkor. Ludia si už úplne odvykli robiť si nezištné služby. Každý za všetko chce dostat zaplatené. Potom ked sa stane takáto vec tak sme aj šokovaný aj zahanbený. Neviem kam svet speje ale asi nie dobrým smerom. Odvtedy sa usilujeme obidvaja neodmietnut ak nás niekto o niečo požiada a je to aspon trocha reálne. Takže pani Albertová si od nás síce nič nezobrala ale určite v nás prebudila ochotu byť nápomocný.

PiaZadora

Tak som už bola aj ja u tejto doktorky. Preto že byvam v zahraničí už dlho rokov nedalo sa k nej objednať až ked sme teraz prišli s rodinou na náuštevu. Nebanujem vobec že sme si cestu prerušili cez Bratislavu. Ludia ktorý tu písali o nej písali pravdu aká je a som rada že som ju poznala. Aj ked sa u nej nemožem liečit lebo nechodím na Slovensko často ale určite využijeme jej velké rady. A dakujem všetkým čo o nej tu napísali lebo ma to inšpirovalo aby som ju navštívila. A želám všetkým chorým aby sa rýchlo vyliečili.

Viktor.Ch.

Predovšetkym je to velmi seriózna osoba. Čo zistí každý kto sa s nou stretne. Takto by mal fungovat každý kto sa snaží niekoho liečit. Nielen sa tvárit jak panboh a slubovat čo nikdy nesplní ale povedat na rovinu čo sa dá a čo nie. A potom aj človeka podržat a nielen do neho pchat chémiu ale ho aj nasmerovať a vysvetlit čo treba robit. Čo može človek spravit sám a čo može čakat od doktora. Bars by ešte žila čo najdlhšie lebo mnoho je nas takých čo sme jej za vela vdačný tak nech pomaha aj dalším.

Ach bože

Malacky, ale tá gramatika! Je slovenčina naozaj taká ťažká, že sa ju ani na tej základnej nedá naučiť? Veď je to náš materinský jazyk, mali by sme ho predsa ovládať.

Malacky

Je to ozaj velký rozdiel táto psichologička a tý čo som unich bola pretým. Som prvý raz mala pocit že ma volakdo aj naozaj chápe. Uvidím jak to pojde dalej ešte k nej mám íst.

myšičkaaa

Podľa mňa to záleží od toho či je ten problém psychický alebo fyzický. Keď to začne psychikou tak sa musí človek zmobilizovať sám lebo lekár to za teba neodpracuje. Keď sa to začne fyzickými chorobami, tak vtedy treba liečbu.

rankala

mously, každi neni taky silni. mne keby povedala že si mam pomoct sama tak sa jej tam hned pri dverach zosypem. ja som sa liečila rok a potrebovala som aj lieky. to zaleži od toho kdo je aky silni. niekdo ma za sebov velmi ťažky život a musi sa najskor zrovnat. a na to je ta liečba.

mously

Ja som sa u nej vobec neliečil. Mne hned na prvom stretku povedala že to čo mi je zvladnem aj sám. Že by som len zbytočne vyhadzoval prachy za lieky. Dala mi nejake rady a fakt je že to zabralo. Občas si napíšeme ked je nejaký problém takže som tak nejako dá sa povedať pod jej kontrolou. Ale trufam si povedat že by som to už zvládol aj bez nej. Takže som sa vlastne na nohy postavil sám aj ked z jej pomocou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk