Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

rankala

mously, každi neni taky silni. mne keby povedala že si mam pomoct sama tak sa jej tam hned pri dverach zosypem. ja som sa liečila rok a potrebovala som aj lieky. to zaleži od toho kdo je aky silni. niekdo ma za sebov velmi ťažky život a musi sa najskor zrovnat. a na to je ta liečba.

mously

Ja som sa u nej vobec neliečil. Mne hned na prvom stretku povedala že to čo mi je zvladnem aj sám. Že by som len zbytočne vyhadzoval prachy za lieky. Dala mi nejake rady a fakt je že to zabralo. Občas si napíšeme ked je nejaký problém takže som tak nejako dá sa povedať pod jej kontrolou. Ale trufam si povedat že by som to už zvládol aj bez nej. Takže som sa vlastne na nohy postavil sám aj ked z jej pomocou.

smolka

Z našej roboty už boli u nej tri kolegyne a pochvalujú si. Chcela som aj ja, tak ale nemám nejaký vážny problém, tak asi preto mi nedali termín. Inak, podľa mna sa každému pomocť nedá a ani každý nepomože každému.

smolka

Je velmi ťažké sa k nej dostať. Možno niektorý ste mali šťastie, ja teda nie. Berie len chronické veci, žiadne akútne stavy. Napr. že ak máte problém dva týždne ani sa nepokúšajte k nej dostať. Tá jej sekretárka je neoblomná.

stalehladny

Zo dna na den určite nie, treba počkať. Ale vyplatí sa to. Ona už robí iba v niektoré dni. Neviem či dokonca nie len raz do týždna. Treba jej napísat a dohodnút sa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk