Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

smolka

Z našej roboty už boli u nej tri kolegyne a pochvalujú si. Chcela som aj ja, tak ale nemám nejaký vážny problém, tak asi preto mi nedali termín. Inak, podľa mna sa každému pomocť nedá a ani každý nepomože každému.

smolka

Je velmi ťažké sa k nej dostať. Možno niektorý ste mali šťastie, ja teda nie. Berie len chronické veci, žiadne akútne stavy. Napr. že ak máte problém dva týždne ani sa nepokúšajte k nej dostať. Tá jej sekretárka je neoblomná.

stalehladny

Zo dna na den určite nie, treba počkať. Ale vyplatí sa to. Ona už robí iba v niektoré dni. Neviem či dokonca nie len raz do týždna. Treba jej napísat a dohodnút sa.

Ottingerová

Tak si dovolím pridat moju skúsenost aj ja. Ked som všade čítala že už sa nedá k doktorke Albertovej dostať na vyšetrenie som sa o to zo začiatku ani nepokúšala. A to bola velká chyba. Keby som nebola aká som mohli sme toto všetko mat za sebou už dávno. Ja som sa vždy spoliehala na doktorov vo všetkom čo sa týkalo zdravia. A skoro vždy nám aj pomohli. Až dokedy nezačali problémy s našou dcérou. Ked mala 11 rokov začalo to obyčajnou chrípkou ktorá jej za pár dní prešla. Ale už asi za týžden akoby sa jej znova vrátila. Potom to takto išlo s prestávkami skoro rok. Dcéra prestala chodit do školy a každú chvílu bola v nemocnici pre vysoké teploty a velkú slabost. Nezvládla ani strednú školu. Nikto nám nevedel povedat čo jej vlastne je. Robili jej plno vyšetrení a v karte má všelijaké diagnózy ale každý za kým sme išli len krčil plecami. Nakoniec nám dcéru presunuli do invalidity lebo nevládala chodiť ani do školy ani do roboty. Tento rok mala osemnást a asi najkrajší dar aký mohla dostat k týmto narodeninám bolo zahájenie liečby u doktorky Albertovej. Už po prvých týždnoch som sa rozplakala od radosti. Dcéra po niekolkých strašných rokoch vydržala celý den bez spánku. To sa predtým nikdy nepodarilo. Stále bola malátna a nič nevládala. Teraz sa lieči už siedmy mesiac neni všetko ešte zažehnané ale ten rozdiel je obrovský. Musí držať diétu a má presne určený režim. Všetko dodržiavame lebo vidíme že to má zmysel a že sú výsledky. Predtým som bola naštvaná na celý svet a hlavne na naše zdravotníctvo že nedokážu ani len zistiť čo človeku vlastne je. Ale dnes som už všetkým odpustila a len sa modlím a dakujem za to, že sa nám dostalo pomoci. Všetci píšu aká je doktorka Albertová obetavá ale ja chcem k tomu ešte dodat že nielen obetavá, ale je aj velmi múdra a vzdelaná. Velmi vela toho vie a všetko dokáže zrozumitelne vysvetlit. Nemusí byt človek ani zbehlý ale ona si dá tú námahu a pekne trpezlivo mu to vysvetlí. Aj to, prečo držat diétu, prečo zmenit režim, prečo užívat lieky a všetko čo s tou liečbou súvisí. Pre nás je obrovskou oporou a viem že nie sme samy. Pevne verím že aj napriek jej veku ešte bude dalej ludom pomáhat. Modlím sa za to aby mala aj ona sama čo najviac sily lebo takých ludí po svete vela nechodí. Som rada aj za to že som sa nevzdala už dopredu a neodradili ma tie informácie že už nepracuje. A najviac som jej vdačná za to že nás neodmietla ale našla si pre nás čas.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk