Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Rene1337

Borelioza je dlhodoby problem. No ale myslim ze sa da z toho dostat len to chce velku trpezlivost. A vela informacii o tejto zakernej chorobe. Tvari sa nenapadne lekari na toto ochorenie nepozeraju vobec tak vazne. Pacient sa casto krat aj po vylieceni atb citi dlhodobo v zlom psychickom a aj fyzickom stave. Osobne by som apeloval na tuto chorobu a vyvyjal na nu vacsi tlak. Musia si to zazit na vlastnej kozi aby vedeli. Ale da sa potlacit ba aj vyliecit ale je to vela krat idividualne. Ci dlhodobymi atb protokolmi alebo prirodnou cestou.

Liecenie666

Jej tak super, nakoniec ideš k nej? Je to správne rozhodnutie uvidíš :)
Ono ,tak dobre ako ona to neviem ani zďaleka vysvetliť, ide o také informačné kvapky ktoré nabádajú imunitny systém aby napravili v organizme to, čo sa pokazilo. Ale tvoja liečba bude vyzerať možno úplne inak, ale naozaj môžeš veriť , že ona je jedna z mála , ktorá chce človeku pomôcť, človeka ako je ona ešte nevidela a nestretla. A naozaj keď človek roky chodí po lekároch a pátra po príčine a nič, každému si ukradnutá a zrazu príde niekto kto ti pomôže, tak ja som to vnímala ako zázrak :D

Psychanek

Leba ja za nou mam ist tak mam vela otazok hehe a kvapky jake prosim ? Veeim tomu ze si si odtrpela kks tt nasi lekari to je des

Liecenie666

Nie vôbec nie diétu, také kvapky ktoré beriem ráno, večer a aj počas a pred jedlom. Ale ona lieci každého individuálne, myslím konkretnu liečbu na konkrétny problém.

Liecenie666

Chronicky unavovy syndróm vyvolaný po očkovaní. 9 rokov som sa trápila a lekári mi povedali že sa tak mám naučiť žiť, ale chvalabohu po 12 mesiacov fungujem už na 80%, pred rokom som bola v minuse, stále sa ale liečim ;) . Držím palce :)

Psychanek

Psychika je logicka ze ide s chorobou ak sa smiem spytat aky fiz. Problem ? A ako dava ti nejake tabletky alebo? Nasi lekari to je ina sranda....

Liecenie666

Psychanek
Konkrétne ja sa u nej liečim so zdravotným, nie psychickým problémom. Mne to išlo na psychiku pretože lekári mi tvrdili že môj stav je nezvrátiteľny - ona dokazala opak. Ale problém mám fyzicky, psychika sa len pridala