Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

32154

mlcaniejahniat, ty musis byt strasna zufalka. ved ani nevies o kom to tu tocis. albertova nerobi ziadnu psychoterapiu. je to liecitelka ty mudra. a reklamu si urcite nemusi robit. ma tolko klientov, ze ich ani vsetkych neberie ale posiela ich inym. zas niekto zufaly miesto aby si zistil pusta len von svoje cierne myslienky. ked je v tebe tolko zufalstva a nedovery, tak sa necuduj ze mas problemy. a psychologov je tu ako maku ved vsetci sa trepu na psychlogiu, co sa cudujes ze nemaju robotu? ani ju mat nebudu, rovnako ako pravnici a pomaly uz aj ekonomovia. kto by ich vsetkych zivil, tento stat je na to chudobny.

mlcaniehniat

neviem kto ci si albertova alebo fakt zauhemca ale ak tak dlho odoivda aj to mize byt custo psychologicky trik aby zvysila svoju cenu v tvihich ociach aby sisi to vazil a platenie ti nerobilo problem ze ty si a dostal a cybijival aby si citil pracu za tym ze si sa vibec k nej dostal psyxhologicke triky su to.Aj mba zubarka eaz unyselne nexhala cakat v cakarni aby zvysila si cenu v moich oxiaxh ze je dolezita ako ovno kebo dxeru ma vyskolenu psychologicku preto a povedala mame bepoaer aa kolu nej nech si vazi ze sa vobec ku tebe distane.psychologicke reiky.Neviem mozno si dobra psyxhologicka to nevuem pisudit ano mizes byt

mlcaniehniat

kto ta albertova je ved je tisice psychologov co nemaju pracu.Moja intuicia mi hovori ze aj zakladatel tejto temy je sama Albertova aby mala dost klientov a robila si reklamu.Urcite by som nesla nikdy za psychologickou zenou a uz vobec nie blondinou.Prv by som si musela najst spozoeovat ci mi je sympaticky ako posobi ci sa mu moem verit vylucne muzom psychologom by som sla.Robi si reklamu su presibana spolocnost vyskolenych klamarov ci pardon filozofoc.A kolko berie?na hodinu?viete kolko psychologov nema pracu som presvedcena mininalne tak ako albertova ti bude cediet pomict tisicky zufaych psyxhologov co v zuvite psycholofa robit nebude.strasne prefikana spol ludi skolenymanimulatori.Okrem toho ze zneuzivaju informacie o ludoxh a xez inych si ziskavaju informacie velmi by som si rozmyslela ci by som zasla k nejakemu.Maloomu pomozu svojiminaucenymi sposobmi.

GoFruit

Tak aby sme si to ujasnili. Nikoho do toho nic, nemusim satu hadam spovedat to po prve. A po druhe vobec to nie je kvoli mne. Ja nemam ziaden problem a nemusim nic u nikoho riesit. Zatial a nastastie.. dufam ze staci

boliiii

co mam urobit aby som sa dostala konkretne k albertovej? mam napisat v maili ze len chcem ist k nej na vysetrenie, alebo mam aj napisat ake mam problemy? a kolko sa caka na termin?

GoFruit

Prosim vas aky je mail na Albertovu? Na jej stranke citam ze alternamedica@hotmail.com a tu zas citam ze gmail. Ktory z toho? Dik