Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

verbena

Tak je to naozaj pravda že už to nie je jednoduché sa k nej dostať lebo už to redukuje. Ja som sa k nej prebila až po troch mesiacoch a sláva že sa mi to podarilo. Bohužial aj mne priznala že sa naozaj chystá do dôchodku takže tie informácie že bude končiť sú pravdivé. Škoda, že som o nej nevedela skôr, je perfektná. Ale má svoj vek, tak je to pochopiteľné. Asi si aj zaslúži oddych.

pipeta

Pani Albertová pracuje ale už v obmedzenom režime. A objednať sa musíš u jej sekretárky, ona sama telefóny neberie ani neobjednáva.

0101

Albertová? Hm... Vďačím jej za to, že ma vrátila do života. Vďačím jej vlastne za všetko. A je mi smutno keď čítam, že už asi končí.

obrázok

No oni majú niekolko mailových adries ale nemajú ich všetky na stránke. Ale tak to majú aj iné firmy. A pani Albertová má aj svoju súkromnú ale tú neviem.

Mimoza27

Ahojte, nie že by som sa chcela niekoho zastávat alebo sa do toho miešat ale ja chodim k Albertovej už nejaky čas a je pravda že si za tu dobu už dvakrat musela zmenit adresu. Asi pred mesiacom som dostala mail od ich sekretárky z novou mailovou adresou a v tom maily bolo napísané aby som adresu neposkytovala iným osobám. Bolo to z toho dôvodu že Albertovej píšu všelijaký neznámi ludia zo všelijakými problémami a často má kvoli tomu zablokovanú schránku. A potom nemôže komunikovať zo svojimi pacientami ktorý k nej chodia. Podla mna na tom neni nič zlého. Na stránke majú adresy pre verejnost a kto k nej už chodí tak tomu dajú novú adresu. Asi ak by to menili aj na tej ich vebovej stránke veľmi by si nepomohli. Kedže je Albertová dobrá psychologička tak jej píšu aj taký čo sa chcú len vyžalovať a takých ludí je dosť. Tak sa musí nejako chrániť. Myslím že toto mala alexandra na mysli aj ked neviem akú adresu sem sivazebra dala asi tú súkromnú ked už k nej chodí.

Presne!

Sivazebra davam ti za pravdu! Uz na skole sme nenavideli bonzakov...bleeeee...este si zistuje meno a potom cela nadrzana referuje co zistila... Alexandra mala urcite uzasne dobry pocit z toho aky dobry skutok vykonala... Lenze pani albertova sa svojou pracou zivi a plati si aj svoju webstranku takze urcite sa pacientom nevyhyba. Kontakty su verejne, napisat jej smie kazdy a ci ona odpise alebo nie, to je uz na nej. To svet nevidel aby sa dr schovaval pred pacientmi a aby sa nesmela zverejnovat adresa..to uz co je?! Dufam alexandra, ze ta pani psychologicka aspon upozornila, ze bonzactvo sa medzi dospelymi ludmi netrpi....

sivazebra

alexandra232 neviem prečo si taká agresívna. Mne nikto od doktorky Albertovej nepovedal, že mám zakázané zverejňovať ich mail. Veď ho majú aj na webovej stránke a kto chce, tak si tam napíše. Veď aj ja som sa tak objednala. Keď už si bola taká iniciatívna tak by bolo vhodnejšie spýtať sa rovno ich či je treba robiť okolo toho taký rozruch. Ešte že sú Albertová aj Holanová také milé osoby, keby mali teba za sekretárku, už by k nim asi veľa ľudí nechodilo. A že si si dokonca dala takú námahu a zisťovala si kto som, tak na to nemám slov. Ale ak ťa to poteší... Ja sa za svoje meno nehanbím.

alexandra232

Vazeni pacienti pani Albertovej, nepiste na toto forum , ani nikde inde , ani neposuvajte nikomu email adresu pani Albertovej, VYSLOVENE VAS O TO ZIADALA !!! Mate snad kratku pamat?? /uviedla vam aj jasne dovody, preco si to nezela/. Dnes som davala adminovi znova vymazat kontakt, ktory tu vycapila nejaka ,dobrodinka, s nickom SEDAZEBRA, , zistila som aj ako sa vola ta osoba, upozornila som nato pani Albertovu, aj na toto forum, uz o nej vie, aby jej mohla podakovat,....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk