Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Bordeau

Chcela som to napísať do témy Luba Albertová ktorá je uzamknutá z neviem akých dôvodov. Dokonca ani po prihlásení sa príspevok nedá vložiť.
Píšem teda sem: je to vlastne odpoveď pre JozefzTurej. Sťažoval si sa na fórum že sa tu nedá nič zmysluplné nájsť. Nesúhlasím s tebou. Ja som sa o pani Albertovej dozvedela práve na tomto fóre a vďaka tomu sa mi podarilo vyriešiť môj zdravotný problém. Na fórum určite prispievajú rôzny ľudia a tomu sa nedá zabrániť. Ak by sprísnili podmienky, možno 90 percent prispievateľov by odišlo. Ale aj tak je toto fórum pre mnohých útočiskom kde nájdu informácie ktoré by inde márne hladali. A najcennejšie sú skúsenosti s ktorými sa tu ludia navzájom podelia. Len tak sa môžeme dozvedieť o možnostiach liečby v prípadoch, kedy aj klasická liečba zlyháva. Netreba súdiť podla príspevkov takých, ktorý len všetko kritizujú a vyvolávajú spory. Kto hladá pomoc tak ju určite nájde. Treba si odmyslieť provokačné príspevky ved aj tu ako všade inde sa nájdu taký čo chcú len škodiť.

Iva27

Mesačný, zo zvedavosti sa môžeš ísť pozrieť napríklad na Facebook. Nie každý má tolko volného času aby vysedával doma na riti a vyčkával kedy sa na neho niekto príde pozrieť "len tak zo zvedavosti" a pani Albertová už vôbec nie.

Novyclovek

Liečim sa u nej osem mesiacov. Finančne to vobec neni také náročne ako tu niektorý píšu. Za lieky som predtým dávala v lekárni viac každý mesiac a astav som mala stále horší. Cítim velku úlavu aj ked ešte je čo riešit. Ale mala som toho vela a všetko sa naraz nedá.Ja pokladám za velké plus že som konečne bez tých hnusnych hormonov z ktorych som len priberala. A konečne sa možem normálne nadýchnut. V pondelok som bola po 12 rokoch prvy raz s rodinou na turistike. Pred liečbou som o tom mohla len snivat.

Mesačný princ

Mal by som sa tm ísť pozrieť, len tak zo zvedavosti...nejako ma tá osoba začala zaujímať. Respektíve nie ona, ale tí ľudia, ktorí sú z nej unesení...no neviem...uvidíme. Dám vám potom vedieť

Cafe

Mam kopec zdravotných problémov a neviem odkial ich začat riešit. Chcela by som sa zverit dr. Albertovej len neviem čo by bolo lepšie. Či mam začat riešit najskôr psychiku alebo telesne choroby. Ako to u nej prebieha? Mam sa objednat na psychoterpiu alebo na vyšetrenie telesných vecí? Lebo naraz to asi nejde, či?

Utrum

Zdenulík hlavne radím napísať, nie volať. Ak sa aj k Albertovej dovoláš tak termín ti ona nedá. S tým musíš ísť za sestričkou. Takže jednoduchšie je rovno napísať mail a ak tam nejdeš len s jednou vyrážkou na nose, termín ti určite dajú. Len to možno chvíľu potrvá. Ja som najskôr asi mesiac vypisoval a potom som odrazu dostal termín na druhý deň. Niekto im skrátka vypadol tak som išiel miesto neho. Našťastie som si to vedel zariadiť a dalo sa. Ale ludia tu píšu aj to, že čakali dlhšie a nič. Práve preto treba písať a písať až sa dočkáš. Nerezignovať, Albertová je profík. Veď uvidíš sama. Možno :-)

Novyclovek

Zdenulik pani Albertova pracuje, dostat sa k nej neni jednoduche. Ja mam skusenost ze je najlepsie viackrat za sebou poslat mail na jej sekretarku. Ked nevies na nu mailovu adresu tak posli hoci aj na pani Albertovu lebo ona to preposiela jej.