Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Albertova

Príspevok v téme: Albertova
kiku203

Neviete mi povedat, ci este Luba Albertova ordinuje? Pisala som jej asi pred 2-3 tyzdnami na objednanie a este sa mi neozvala, tak neviem ci ma iny mail nez ten co ma na stranke (alternamedica@hotmail.com), alebo to vzdy tak dlho trva kym odpovie alebo uz neodpoveda na maily pacientov.. ktokolvek, neviete poradit?

Reb-beka

krasna23, pri potravinovej alergii musíš držať veľmi prísnu diétu. Tú za teba Albertová držať nebude. Sama za seba môžem povedať, že dokedy som nezačala byť naozaj maximálne disciplinovaná a nedodržiavala som všetky jej odporúčania, tak tie výsledky boli len čiastočné. Treba ju poslúchať, lebo sa to vyplatí. Podľa mňa ona dobre vie čo robí a vidieť to aj na tých jej výsledkoch. Veľmi som spokojná že som sa k nej nakoniec odhodlala ísť. Ľudia tu píšu, že už asi nebude dlho pracovať ale aj tak urobila kus roboty a mnohým pomohla.

sindy_232001

Prosim vas, este pani Albertova dava terminy? mne sa s nimi nedari spojit, zatial ziadna odozva na maily, asi ako dlho sa caka na odpoved? niekto pise 7 minut, no ja som posielala uz pred tyzdnom a pol a to som uz pouzila aj gmailovu schranku

JCWC

No so mnou sa nerozprávala vôbec na štýl psychoterapie. Ona je psychológ ktorý sa venuje hlavne liečeniu, ale nie psychických chorôb ale telesných. A je to dobre že je psychológ lebo sa s ňou tým pádom dá lepšie o všetkom porozprávať a chápe tie choroby aj ako ovplyvnené psychikou. Aspoň niektoré. Ale liečba je telesná. A taký čo sú psychický pacienti tak takých odporúča k psychiatrom. Tak som to tu aspoň čítala na internete.

hladajuca

ja sa pytam aspon vseobecne.. ze ci tymi kvapkami alebo nejako inak. lebo co som tu doteraz citala tak sa so vsetkymi len rozpravala na styl psychoterapie... ale vyliecila niekomu alergiu? lebo rozpravanim a cez maily asi tazko...

JCWC

Hladajúca ved to ti tu nikto nevysvetlí ako ta ona bude liečiť. To musíš ísť za ňou a s ňou sa poradiť. Ja som termín dostala bez problémov. Musíš napísať jej sekretárke na adresu na gmaili alternamedica02. Ona ti určite dá termín.

Hladajuca

Ak mozem poprosit niekoho komu pomohla s potravinovymi alergiami, mohli by ste mi k tomu nieco povedat? Nemozem sa ku nej totiz dostat, uz tak dlho sa snazim o termin... :(
Mam potr.alergie alebo intolerancie a aj histam.intoleranciu, ako vie v takom pripade pomoct? Cim to lieci???

Ibaja prosim ako ta naucila vyrabat vapnik?
Velmi pekne dakujem vopred za kazdu radu!!

lucia238

Pohanka ved napis rovno, ze si bola u mamonarky Golskej, nech ludia vedia, vezme za par tyzdnov od pacienta stovky eur /kazda navsetva 200-300 eur za 6 gulociek v hodnote 0,50 cenotv a tvrdi ake su tie lieky drahe/ ale este som nepocula, zeby niekoho vyliecila, jedine ak pacient uveri na placebo a uzdravi ho vlastna viera v uzdravenie. Navyse je vsetkym nesympaticka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Albertova - Fórum - ZDRAVIE.sk