Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedná sa o cukrovku?

akinom007

No moja mamina mala vysledok 7 a doktorka jej povedala ze to uz je cukrovka ked isla na kontrolne vysetrenie po par tyzdnoch uz nemala ani 5 .

Irén

tak hlásim meranie cukru 5,2,ale pre istotu dám zmerať o mesiac.
Som rada tomuto výsledku - stačí,že sa borím s vysokým cholesterolom.

0vecka

mne diagnostikovali cukrovku na zadklade takehoto niecoho potom som bol este na tom teste kde mi dali napit sladky caj a brali krv kazdu hodinu .... asi po troch mesiacoch som zmenil doktora a ten si pozrel moju kartu a povedal ze som zdravy... podla mna z jedneho vysledku navyse 6,9 nieje az tak vela sa este takyto zaver neda spravit ja som mal ftedy 6,1

Irén

Dík za upokojenie,
philips v tom odkaze sa píše - jedná z príčin - zvýšená činnosť š.ž. a ja sa liečim na zníženú činnosť.
V pondelok pôjdem premerať do lekárne, lebo je taká možnosť.

philips

Ahoj,

prečítaj si toto

www.zdravie.sk

Podľa mňa jedna z príčin mierne zvýšenej glykémie je aj u teba. Ak máš možnosť, tak sa sleduj dlhšie, ale DB zrejme nemáš. A zrejme ani nábeh.

Drž sa. :)

philips

Irén

philips,
Meranie bolo na lačno a pred odberom som nejedla cca 8 hod.tak mi to vrta v hlave,že čo ak predsa mám diabetes,alebo naň mám nábeh...

philips

Ahoj,

na 99% sa o ochorenie Diabetes Melitus nejedná. Síce máš mierne zvýšenú hodnotu, ale ako sama uvádzaš, deň pred si mala zvýšený príjem cukru.
Glykémiu si merala nalačno alebo si niečo jedla?

philips

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.