Solarko

Príspevok v téme: Solarko
VeducaVapenk

Ahojte.. viem ze sa asi budem pytat blbost pricom som o tom citala dost vela.. ale vecsinou o solarku pisu ze skodi pri castom navstevovani .. tak sa chcem spytat som strasne biela a stve ma to ze ked si chcem vziat kratasi alebo suknu tak namna hned ludia ze co sa neopalujem pricom ja zato nemozem lebo mam taku pokozku ze sa nikdy neopalim hoci som to skusala no nejde to .. tak by som chcela ist navstivit solarko ale iba 4 krat a popritom beriem teraz betakaroten.. tak neviem ublizi mi to ze tam pojdem 4 krat ci je to este v pohode ? :( chcem aby som aspon troska mala farbu a nebola taka hrozne biela lebo ma stve ako namna ludia pozeraju .. neviem ci to mam riskovat alebo nie .. :(

VeducaVapenk

tak som to nemyslela.. myslela som tak ako spomina GUMKA .. prave to som citala ze vecsinou zien robi to ze sa pojde strcit do solarka a hned na slnko ale nie .. ja som chcela ist do solarka a na slniecko sa ukazat tak po dvoch troch tyzdnoch a kedze som v kuse v praci tak na slnku ani aj tak niesom .. a preto chcem ist iba ak 3 krat a potom si stym dat pokoj len aby ma trosku chytilo

gumka

nela mylis sa, kombinovanie solarka a slnka je myslene tak, ze po dvojtyzdnovom solarkovani sa mesiac opalujem na slnku, co ja viem pride chladnejsie pocasie a zasa sa smazis v solarku...
Ked niekto na jar zacne solarkom, aby chytil zakladnu farbu a potom uz cele leto sa slni iba na slnku - to nie je tvoje spominane kombinovanie

Nela41

Baby najškodlivejšie čo môže byť je práve toto, že chytiť trochu farbu v solárku a potom na slnko. Opaľovanie na slnku a v solárku sa NESMIE kombinovať, je to nebezpečné a toto varovanie nájdete aj na každej stránke nejakého salónu. Pochybujem o tom, že vám hnedšie nohy v kraťasoch stoja za neskoršie problémy so zdravím

VeducaVapenk

ja chcem ist iba tak aby ma troska chytila do hneda a potom by som sa opalovala na slniecku .. len aby som nemala taku bielu kozu ze svietim .. tak hadam to nie je take skodlive :/

lilyianka

ja chodím asi tretí rok do solárka pred letom, trošku chytiť farbu... ak tam nebudeš každý deň a nebudeš to preháňať, tak je to v pohode .. mala by si mať odstup min. dva dni ...