Podvod, ako sa zachovat

Príspevok v téme: Podvod, ako sa zachovat
jano32148

dozvedel som sa o priatelke krasne veci, po 3 rocnom vztahu, som sa nie od nej dozvedel, ze ma podviedla na chate s nejakym starym chlapom, pod vplyvom samozrejme a chren to vyuzil, nepriznala sa vraj lebo vraj nevedela co robi a bala sa ze sa s nou rozidem, bola histericka, tak som radsej odisiel, nerad riesim veci ked nemam chladnu hlavu, prekusli by ste nieco podobne ?

nirv

Myslím že záleží na vas dvoch, ako sa lubite, chyby sa stávajú, možno bude mudrejsia, myslím že je jej to ozaj ľúto, ked spominas tu hystériu, odpustiť sa dá, ale zabudnúť je problém, strata dôvery je problém....

fernetstock4

"Vam chlapom by sa pacilo, keby sme o vas tvrdili, ze chcete len hlupe umele fifleny, aby ste ich mohli balamutit?"

neriesim ci by sa mi pacilo alebo nepacilo keby to pisali v mediach o muzoch(je mi to jedno), ale mne osobne vyhovuju "hlupe fifleny" ktore su sexi a daju sa lahko balamutit. a co? keby si bola aj ty uprimna, tak tiez napises normalne na rovinu, ze proste chces chlapa ktory dobre zaraba a vie sa o teba postarat. chlap nepotrebuje zenu ktora zaraba, ale ktora dobre vyzera, s ktorou sa moze prezentovat na verejnosti a pri ktorej sa moze "zrelaxovat". zena potrebuje chlapa na to, aby ju zivil a ochranoval. tak to bolo, je, a aj tomu bude, aj ked budu media a par vymletych feministiek na zaklade par vynimiek spievat ze to tak nie je... smola. mozna v inom paralelnom vesmire...

Vojtoo

0vecka,zle..
poznam zopar bohatych typkov (naozaj su v stave, ze nemusia nic robit) a su sami, nemaju zeny, a chceli by vztah, ale skutocny a rodinu a nemaju, maju uz dost rokov (35-45).

cize cele tie teorie, ze hnede hovno smrdi viac su blbost.. proste vo svete to realne funguje daleko nepredvidatelnejsie..

Vojtoo

poznam zeny, co mohli mat bohatych typkov a nesli s nimi.. cize verim to co napisala odpovedam.. a vzdy som hovoril, ze media su ***** ale nikto mi neveri :D nikdy :D och.. ludia sa sami znicia.. otravia (mediami a internetom)..

0vecka

2 odpovedam jj vecsine naozaj nejde o peniaze... zase ani chudaka nechcu to aby bolo jasne... ale zase ich celkom beru take socialn euznavane typy... skratka chlapi ktori sa vedia presadit su zabavny a vsetci ich maju radi...

odpovedam

Agnes999, svet nie je taky ako tvrdi ChristopherK. Mala som moznost zucastnit sa vyskumu, kde sa skumal vztah medzi istymi nazormi a pomerom sledovania medii. Vysvitlo, ze nazory typu "vacsina zien su zlatokopky atd." mali prave ti ludia, co sa mediam venovali pocas dna dost (vratane internetu).

Denne sa nam v mediach predostieraju iste vzory/nazory/hodnoty a ked sa milionkrat opakuju, myslime si, ze su pravdive. A potom vznikaju nepravdy o zenach, co spravia vsetko pre peniaze. Kebyze nesledujete media, tak v realite sotva nejaku zlatokopku stretnete. Lebo o nich sa vela pise, hovori, ale ja som zatial so ziadnou tu cest nemala. To len na okraj :-)

Vam chlapom by sa pacilo, keby sme o vas tvrdili, ze chcete len hlupe umele fifleny, aby ste ich mohli balamutit?

Agnes999

ChristopherK: no ak je to tak ako tvrdis, ze skoro vsetky zeny podvadzaju a tie, co su verne su vynimky, tak sa rozchadzat ani nemusi a moze s nou rovno ostat, lebo pravdepodobnost, ze stretne nejaku vernu je miziva. Takto ma to, co by mal aj inde a nemusi sa aspon stresovat rozchodmi a hladanim novej.

slunce007

Mozes to s nou skusit este dat sancu... ale sam po case uvidis ako vztah pojde dolu dovera (zaklad vztah) sa po takej situacii vytrati a stale to budes nosit v hlave a nezabudnes, mozno odpustis ale nezabudnes... Nebudes moct uz nikdy verit, vztah je neverou trvalo naruseny. Je to tazka situacia, bud to ukoncis teraz (co je lepsie) alebo este to natiahnes a budes sa trapit a aj tak to nakoniec skoncis!
Je to len na tebe ako to citis, ale uprimne ti to hovorim taky naruseny vztah uz nema perspektivu.