Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv v moci

Príspevok v téme: Krv v moci
janula562

caute stala sa mi taka divna vec, vcera vecer ma brutalne rezalo pri moceni, mala som aj krv. kamoska mi vravela ze mala presne to iste nedavno, poradila mi kupit si urinalakut a dala mi nejake caje. dneska rano som sa zobudila a uz ma ani nereze ani nemam krv, co je skvele, ale co to malo preboha byt? :/

spaceboy

ahoj, pricin krvi v moci moze byt viacero, moze ist o poruchu obliciek, mocoveho mechura, mocovej rury, prostaty, alebo moze ist len o prechladnutie ci velku fyzicku namahu. Mala by si pit dostatok tekutin, urologicke caje, a urcite sa nechat vysetrit lekarom. Pozri sa aj na tieto dva clanky
zdravie.pravda.sk
zena.atlas.sk

momika

ja som to tiež mala, bol to zapal mocoveho mechura..ale radim ti, zajdi k doktorovi nech ta vysetri, pretoze ja som to zanedbala a nesla som a potom mi zacalo byvat hrozne zle, dokonca som aj odpadla, a vsetko kvoli tomu ze sa mi spravila velka infekcia, bola som nakoniec niekolko tyzdnov na antibiotikach.. neurob taku chybu aj ty:-)

Cindy35

ja som to raz mala, bol to zapal mocoveho mechura, tam pomozu iba antibiotika - hned. chod na pohotovost, vezmu ti moc a daju atb

mimi1234

Máš možno obličkové kamene. Určite zájdi k obvodnému lekárovi, ktorý ťa pošle na urológiu. Urológ zmeria veľkosť kameňov, malé sa dajú rozdrobiť užívaním kvapiek, veľké sa rozbíjajú v anestéze ultrazvukom v nemocnici. Len to neodkladaj, pretože kamene zvyknú rásť,aj 1 mm za mesiac. Takže bolesti a rezanie sa môžu opakovať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krv v moci - Fórum - ZDRAVIE.sk