Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dukanova diéta

JessicaI

Pauluša

necvicim, chudnem od semtembra 2012 s prestavkou. Na vianoce som sa rozjedla a zacala som znovu chudnut az po velkej noci.

nanula

ahojte, viem, že neodpovedám na otázku, ale keďže ide o dukanovu diétu, neviete mi povedať, resp. napísať, poradiť nejakú mliečnu dukanovu chutnú polievku? na nete to nejak nemôžem nájsť, ďakujem veľmi pekne :)

JessicaI

Tvoja kamaratka ma urcite PC a tam je dost informacii o dietach. Nech necita len pozitiva ale aj negativa. Mna to napriklad odradilo od tej diety a to mam 44rokov a zdravie by som si nechcela pokazit kvoli chudnutiu.
Ema123 to pekne a spravne napisala.
Treba vela vody pit, vznechat alebo na minimum obmedzit sladke. Na noc len nieco ako zeleninovy salat alebo jogurt a hlavne nejest stale aspon 2,5hodiny medzi jedlami prestavka musi byt. Najlepsie je 3hodiny. Ja takto chudnem zo 106kg a dari sa mi zatial. K tym kilam som sa dopracovala dietami a prejedanim mendzi nimi. Takze dietu urcite neodporucam nici zdravie a kila pojdu po diete hore aj s urokom.

ema123

Myslím, že správne rozmýšľaš. Jednostranné diéty pre vyvíjajúci sa organizmus nemôžu byť dobré. Zameraj sa na zdravú, racionálnu stravu bez prejedania sa a bez sladkostí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.