Baby nechcu peknych chalanov?

Príspevok v téme: Baby nechcu peknych chalanov?
brano///

tak, ja osobne si pekny nepripadam, ale uz dost bab mi povedalo ze som, nie som zrovna taky chlapsky typ, myslim svaly, ale vraj posobim ako kur*vnik, a este mi dost zien povedalo ze nemaju rady prilis peknych chalanov pri sebe, aby si nepripadali ony malo pekne, je na tom nieco pravdy ? viem ze blbe otazky ale tak zaujima ma to

Vojtoo

"ženy su viacej citlivejšie ako chlapi"
ty si sexistka :) generalizujes :D
poznam necitlive zeny.. takeeee... nevyburene :D

letuska162

no tak mohlo by to byt narovnako s krasou samozrejme žena a byt ta atraktivnejšia...ženy miluju ked chlap žiarli...ale nie chorobne, tak zdravo..toto žena potrebuje...ked chlap čaka na nu nie ona na neho...ženy su viacej citlivejšie ako chlapi vedia krasne lasku potom opatovať...neviem či krajší či škaredší..ja mam 25 rokov a skusenosti take že pekni chlapci v mojom veku su nevybureni a ti škredši si važia velmi ked si najdu babu..ale su aj vynimky..ja osobne mam sa nedivam na krasu...to som sa divala ked som mala 16 a vravi sa o mne že som pekne dievča

Agnes999

Cindy tak to ste s kamoskou dobre povrchne baby, ked ste ho odpisali len preto, ze je hanblivy. Pritom ako partner by mal mozno daleko vacsie kvality ako nejaky cassanova co dokaze za pol hodinu dostat kazdu zenu do postele. A nechapem, preco sa na nom smejete ze je makkys, tvoja kamoska je predsa taka ista, tiez pri nom bola hanbliva a nebola schopna povedat pol slova, tak potom aj ona je makkyska.

Lima

Ale krasa je relativne. Co/kto je pre niekoho pekne pre druheho nemusi byt. Kazdy chce pre seba toho pekneho, a druhemu to moze prist ako opak. Odpoved na otazku jasne ze chcu PRE SEBA pekneho :)

LILIII

asi mas pravdu ..aspon ja sa rada obklopujem krasnom :))
no ale ,pre mna je krasa stav citenia ,zmyslove vyjadrovanie harmonie .... alebo nazvem to vkus .... moj vkus

Vojtoo

papay
na slovensku zaraba malo tak 4z5 muzov a predsa su zadani :)
kedysi somsi myslel, ze na slovenskuje lacny zivot, ale potom som sa preboduil a zistil som ze to je blbost..
taka mala vilka na plazi v exostike vyjde menej ako dom u nas v strede prasneho hovna (rozumej vnutrozemia)..
takze o com to je? :D
plus vlastnit restiku na plazi a clovek ma perpetum mobile, daleko jednoduchsie podnikatelske prostredie a daleko menej mafianskeho vypalnictva zo strany statu :)
mam kamosov, co su studenti a musia pocitat kazde euro, a predsa maju vztah :D ziju s rodicmi atd.. a nemaju ani pracu !!

papay

neviem ci existuju baby ktore nechcu peknych chalanov, ale urcite viem, ze neexistuju suce baby ktore chcu chudobnych chalanov.. takze ak malo zarabas, hladaj problem hlavne tam. predstava, ze nejaka baba sa dokaze zamerne nezamilovat a odmietnut vztah s peknym normalnym chalanom je jednoducho uplne nerealna