Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L-carnitine

Príspevok v téme: L-carnitine
simona_789

Ahojte,prosím vás, potrebujem poradiť.Pred pár týždnami som začala pravidelne cvičit a zdravo sa stravovať.Už sú vidieť výsledky no chcela by som intenzívnejšie cvičiť.Už som l-carnitine brala.Aj tekutý aj formou tabletiek.Chcela by som sa spýtat, koľko musím cvičit ked si dám l-carnitine? Myslím čas trvania tréningu.Viem že pol hodinu pred cvičením si ho mám dať, ale potrebujem vedieť kolko mám cvičiť aby som spálila tuk.Vacsinou som cvičila ked som ho brala 1hodinu-hodinu a pol.

Lela10

JA by som určite odporúčala carnitín v tekutej forme. Je tak oveľa účinnejší a vužiteľnejší. Teraz som ho objavila za skvelú cenu na stránkach nutristar. Tento mesiac ho majú dokonca v akcii :)

simona_788

Mám teraz vo forme tabletiek,ktoré obsahujú aj chróm a zeleý čaj.No dnes si idem objednať L-carnitin 99,999 liguid-tento je tekutý a obsahuje velmi vela l-carnitínu.Máte skúsenosť niekto sním?

žabka žlabka

Mne povedal tréner, že mi stačí kardio cvičiť max 50 minúť až hodinu viac to nemá zmysel lebo by som začala spaľovať aj svalovú hmotu. Čo sa týka L-carnitinu ja ho beriem a pomáha mi lebo pred tím som sa nikdy tak vela nepotila ako sa potím teraz pri kardiu.

Milky

Mozno na teba posobi. Poznam viacero ludi, na ktorych neposobi, ale iba jednu na ktoru posobi.. Ona ale profesionalne tancovala a chcela to len vyskusat. Ale nevie to iste :o)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L-carnitine - Fórum - ZDRAVIE.sk