Zivot po smrti

0vecka

2 anjelik* a ake odpovede? to ze sa niekto sfetoval pod obraz bozi a ftedy ho nieco napadlo? alebo ze si niekto nieco vymyslel? alebo ze niekto cital zvitky primitivnych civilizacii?

anjelik*

Ovečka, niekto môže vedieť viac, lebo tie relevantné odpovede dostal. Že sa nedostali k tebe, za to môžeš ty sám.:o) To predsa neznamená, že neexistujú, ak ich nemáš ty a ak im práve ty neveríš.

0vecka

2 Sarinkaaa jj este ze je to v tej knihe napisane... :) akoze sorry ale ako moze niekto kto nedostal o nic viac relevatnych info ako ja vediet o tom nieco viac???

inak co sa mimotelovych skusenosti tyka mal som ich tiez ale to neznamena ze zacnem verit na dusu kvoli par halucinaciam

Sarinkaaa

Hovory s Bohom 1,2,3 su uzasne knihy kde je vsetko vysvetlene, od narodenia, aky zmysel ma zivot, a co sa deje po smrti.
Daju sa stiahnut aj na uloz.to

Vojtoo

0vecka

boooooooooze, uz len henten luzer 9ktory veri na Darwina) vie nieco o zivote posmrti :D
taky blog si spravim aj ja :D

to kde si vyhrabal ?

sweater.

tak vidis hned v prvych dvoch prispevkoch sa stretli dve proti strany. co je po smrti zistis pravdepodobne az ked sam umres. existuju rozne zaujimave pripady, a nieje ich malo, takze ja urcite niesom tk zasadne proti duchovnu ako ovecka, ale zase nemyslim si ze existuje nejake nebo kde sa budes kupat v stasti na veky vekov alebo peklo kde sa budes naopak za svoje skutky smazit 4ever... momentalne som toho nazoru, ze clovek je tu na zemi aby sa nieco naucil, proste kazdi ze tu ma nejaky svoj individualny ciel, akurat ze o nom nevie, a ulohou je to dostat/dozret k tomu, a potom ide dalej :). ktovie. asi kazdeho trapi tato tematika, teda vynimajuc takych materialisticky zamernych jedincov ako je ovecka, nic v zlom, proste asi kazdi citi ze je v tom nieco viac, nez len narodit sa, spolodit decka, a umret, ze je v tom aj nejaka duchovnejsia cesta... nieviem, keby sme tu bolo len na prezitie a plodenie naco disponuje clovek takou inteligenciou? neviem... prinajmensom si nato neviem jednoznacne odpovedat

0vecka

milujem vyroky takychto ezoterikov... ze jasne ze zivot po smrti exituje...

tuto mas jedinecny dokaz ze to tak nieje: polach.blog.idnes.cz

(asi taky ako tie videa na youtube alebo keci ezoterikov)