Diane 35 - prosím kedy budú výsledky?

Príspevok v téme: Diane 35 - prosím kedy budú výsledky?
anemary65

Prosím, neviete niekto, kedy bude zname ci sa Diane 35 a jej generika budu predavat?? totiz to mne robili dobre na akne ale doktor mi ich uz dlhsiu dobu nechce predpisovat vraj v maji budu vysledky ci sa zakazala no ja mam strasne zlu plet pocas tejto doby co mi predpisal ine, povedal ze ak cokolvek najdem na nete ohladom toho ze sa povoluju diane 35 tak ze mi ich znova predpise. Prosim neviete niekto nieco o tom? DAKUJEM

bcjjx

no moja zlata, hak nieje tiadne liecivo a pekna plet je len docasna len pocas uzivania hak. po vysadeni sa ri zhorsi. cim dlhsie ju budes brat, tym budu dosledky po vysadeni este horsie. ta hak sa nesmie uzivat dlhsie ako 1.5 roka. hak nic nevylieci a to mas aj v letaku ze zlepsenie pleti je len docasne po dobu uzivania. akurat si tou hak nicis tdravie. daj si este raz predoisat roacc. to je najucinnejsi liek na akne, ktory ma Aj trvale vysledky

nirv

Čítala si pribalovy leták? Ma sa to užívať len pár mesiacov, akné by malo zmiznúť do štyroch. Po zmiznutí akné ešte užívať tri štyri mesiace. Čiže dokopy nie dlhšie ako rok. Je to veľmi silny liek, zatazuje organizmus. A zanasa. Ma x vedľajších účinkov. Hlavne tie trombozy, na čo umreli aj tie ženy.

nirv

Ale nemôžeš ho brat večne, chapes? Ja som sa pi vysadeni nielen vyhadzala a to aj na chrbte a hrudi, ale mi aj vlasy padali a celá som bola vkuse mastna.

anemary65

asi tak mne to podla mna vobc nepomohla jedine diane mi pomohla podla mna od roac som mala presuseny ksicht pery vsetko proste humus a aj tak sa mi to teraz vratilo takze jedine comu dakujem je diane 35 a ak to zrusia tak absolutne nemyslia na ludi trpiacimi akne..

anemary65

roacuttane som brala ked som mala 16 rokov dost dlho a vtedy som zacal brat diane 35 zaroven s tym no po case ako sa mi to upravilo /co davam za zasluhu skor diane ako roac/ som potom brala uz len diane a vsetko bolo super no vravim ze vysadila som teraz kvoli tej kauze a zase to prislo ..

nirv

Vždy ked ju vysadis tak sa vyhadzes, Diane ti ovplyvňuje hladinu hormónov a potláča tvorbu akné, ale nelieci ho. Len potláča príznaky.

anemary65

No ano, ale tak ona by sa mala brat dlhsie kym nezaucinkuje a ona zaucinkuje len pomaly, niekto ju berie aj 5 rokov S PRESTAVKAMI zdoraznujem a nakoniec mu to pomoze, preto sa pytam ze kedy sa toto cele premelie aby som neriskovala jazvy na tvari z tejto "kauzy"