Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Názor na VŠM - City university of Seattle

MatejC

Skola a ucitelia mi poskytli velmi dobru spatnu vazbu.
Treba si uvedomit, ze skola nema opravne terminy, tak sa ziak musi poriadne ucit celu dobu.
Je kaldeny doraz na priemer znamok takze ak nie najlepsie dopadne nejaka skuska nic nie je stratene a moze sa pokracovat (toto nepozna standardny slovensky system)
Skolene je drahe ale medzinarodny ucitelia naucia podstatne viac a v samotnom vysledku je to citit.
Studijne oddelenie ked boli problemy vzdy reagovalo aj ked niekedy nie idealne ,ale to nie je nikde :)
Plagiatorstvo je prisne kontrolovane, mohlo by byt viac.
Katastrofalene sa spravaju ziaci, ktori prestupili so slovenskych ekonomickych skol, nakolko su uplne zvyknuty podvadzat a opisovat. Toto tato skola neakceptuje.
Mal som velmi dobrych ucitelov a som spokojny aj napriek vysokej cene. Bohuzial skolne vzrasta ... :(

Abola

Znama tam studovala dialkovo online, zrusili sme studium. Neboli sme spokojni s nasledovnym:

1) pedagogovia dost ignorovali otazky studentov a odpovedali mnohokrat az po tyzdni.
2) otazky na skusky neboli nikdy poskytnute. Opravne terminy a ni dekanske neexistuju. Kto nespravi skusku musi platit znovat za kurz a je to dost velka polozka.
3) ziadne zaznamy videa z prednasok. Je to standart na zapade ale asi na vsm nie.
4) minimalna snaha vysvetlit predmet ucivo.
5) neviem ci je to moda, ale aj poctivi studenty boli casto osocovani z plagiarstva ich pedagogami za poskytnute prispevky na fore.
6) cena cez 2000 Euro rocne za taketo sluzby je neakceptovatelna.
7)vedenie neodpovedalo ani na zakladne emaily co sa tyka kvality studia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Názor na VŠM - City university of Seattle - Fórum - ZDRAVIE.sk