Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Názor na VŠM - City university of Seattle

Miro4425

Andrej ja by som Vám skor odporučil keď už externe a online tak Cambridge Business School má Online MBA program a za seba mozem iba odpručiť. Prístup, kurzy ale aj referencie a povedomie a značka školy. Osobne sa mi to zdá kvalitnejšie ako v BA. A Cambridge je vyslovene špecializovaný na postgraduálne štúdium. Skúste pozrieť: www.cambschool.cz

Marek18

Ahojte. Chcem sa spýtať na VŠM City Univetity v BA. Chcel by som sa dať na online štúdium . Aké máte skúsenosti s fungovaním systému atd. Oplatí sa za to platiť take peniaze? Ďakujem

KlaudikaSk1990

Preboha, za take peniaze je to až tak zlé? Dlho som o tejto škole uvažovala ale toto ma zaskočilo. Rozhodovala som sa ešte medzi Cambridge Busoness School a po tejto diskusii už neváham ani minutú a prihlasujem sa na Cambridge.

Seplak

Ak tu chce niekto studovat externe, tak sa musi pripravit na to, ze ho bude cakat rychlokurz geniality. Skolsky rok je rozdeleny na 3 casti ( trimestre) v kazdom trimestri sa vyucuju 3 kurzi. Kazdy kurz ma 4 stretnutia, s tym ze na tretom stretnuti sa uz nevyucuje ale pisu sa uz len testy. Niekedy je rozvrh stanoveny tak, ze trimester prakticky trva len 30-45 dni. Za tuto dobu je student povinny dohlbky nastudovat problematiku vsetkych predmetov plus napisat niekolkostranove seminarne prace. Naucit sa vsetko a porozumiet tomu na nejakej vyuzitelnej urovni je samozrejme v tak kratkom casovom intervale len tazko uskutocnitelne, ak nie nemozne. Je to proste prilis kratka doba na studium. Vysledkom su potom znizene studyjne vysledky. Stretol som sa uz s takym pristupom vyucujuceho, ktory predpoklada, ze student pride na kurz uz so zvladnutym ucivom a na hodine sa uz len zopakuje a napise test! Osobne som nuteny si brat pocas trimestrov dovolenku z prace, aby som sa stihol naucit ucivo. Takmer vsetci ktorim praca neumoznuje ucit sa pocas pracovneho dna to tak musia robit., Samozrejme ze to ma negativne vplyva na pracovne vykony a tym padom aj ohodnotenie. Mnohe predmety ktore su sucastou studyjneho planu su odtrhnute od reality a ich realna vyuzitelnost v praxi sa priblizuje k nule. To je ale zial realita nsho skolskeho systemu ako takeho, aj ked je pravda ze od tejto skoly som ocakaval vacsiu spatost s praxou. Mylil som sa strasne moc... Studium na tejto skole vikendovou formou odporucam len ak mate cas ucit sa v robote a ak ste ochotni vzdat sa znacnej casti vazho zivota na dobu niekolkych rokov. Treba si hlavne ujasnit, ci sa vam v zivote vrati cas a peniaze investovane do tohoto studia. Viem ze prvotne nadseni je silne, ale zvykne ho vystriedat tvrda realita, ktora byva kurva kruta...

MatejC

Skola a ucitelia mi poskytli velmi dobru spatnu vazbu.
Treba si uvedomit, ze skola nema opravne terminy, tak sa ziak musi poriadne ucit celu dobu.
Je kaldeny doraz na priemer znamok takze ak nie najlepsie dopadne nejaka skuska nic nie je stratene a moze sa pokracovat (toto nepozna standardny slovensky system)
Skolene je drahe ale medzinarodny ucitelia naucia podstatne viac a v samotnom vysledku je to citit.
Studijne oddelenie ked boli problemy vzdy reagovalo aj ked niekedy nie idealne ,ale to nie je nikde :)
Plagiatorstvo je prisne kontrolovane, mohlo by byt viac.
Katastrofalene sa spravaju ziaci, ktori prestupili so slovenskych ekonomickych skol, nakolko su uplne zvyknuty podvadzat a opisovat. Toto tato skola neakceptuje.
Mal som velmi dobrych ucitelov a som spokojny aj napriek vysokej cene. Bohuzial skolne vzrasta ... :(

Abola

Znama tam studovala dialkovo online, zrusili sme studium. Neboli sme spokojni s nasledovnym:

1) pedagogovia dost ignorovali otazky studentov a odpovedali mnohokrat az po tyzdni.
2) otazky na skusky neboli nikdy poskytnute. Opravne terminy a ni dekanske neexistuju. Kto nespravi skusku musi platit znovat za kurz a je to dost velka polozka.
3) ziadne zaznamy videa z prednasok. Je to standart na zapade ale asi na vsm nie.
4) minimalna snaha vysvetlit predmet ucivo.
5) neviem ci je to moda, ale aj poctivi studenty boli casto osocovani z plagiarstva ich pedagogami za poskytnute prispevky na fore.
6) cena cez 2000 Euro rocne za taketo sluzby je neakceptovatelna.
7)vedenie neodpovedalo ani na zakladne emaily co sa tyka kvality studia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.