Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerozhodna?

Príspevok v téme: Nerozhodna?
cokokeksik

Zdravim,

moj problem spociva v tom, ze s mojim dlhodobym partnerom to dlhodobo nefunguje (aspon podla mojho nazoru vztah, komunikacia, intimita a dovera v nom maju vyzerat uplne inak). Ja si plne uvedomujem, ze to nefunguje a snazila som sa to po prvotnom zamilovani a prebudeni aj riesit (rozpravat sa o tom, najst nejaky spolocny schodny bod, fakt kadeco, avsak nic nepomohlo) a v podstate riesim doteraz. Moja hlava sa stale nevie zmierit s tym, ze to je pase, ze sa to neda opravit a stale sa pokusam najst cestu ako na to, aj napriek tomu, ze mam pocit, ze vo vela problemoch sa to casom z mojho pohladu este zhorsilo. (napr.:moj problem, ktory bol zo zaciatku predmetom riesenia, sa teraz stal akoze niecim, co mi nema preco vadit, lebo to je akoze samozrejma sucast zivota...) Moja otazka je, co drzi ludi pri partneroch ktori im nevyhovuju? (Viem, ze by som to mala vediet prave ja, ale ja fakt netusim a mozno ked odhalim, kde tkvie moj problem, budem schopna presvedcit moju hlavu o tom, ze niektore veci sa proste spravit nedaju a pohnem sa dal) Dakujem vopred za vsetky reakcie.

slunce007

Odporucam sa rozist, 26 nieje vela... ale pocitaj nejaku dobu to bude trvat kym sa z toho dostanes... potom kym stretnes niekoho normalneho s tym vlastnostami a hodnotami ake hladas... mozno sa popalis sklames ale dufat musis stale, a bohuzial tych normalnych chlapov je nejak stale menej... Ani sa nenazdas a 30tka na krku.... a rodit po 30tke no su to uz urcite rizika ale zas ako u koho... proste podla mojho nazoru ak si si to premyslela zistila ze to neklape, nejde to... tak konaj pohni sa dalej cim skor lebo potom to budes lutovat! Kazdy si zasluzi predsa byt stastny.... aj ked idealny vztah neexistuje... len musis sama zvazit nakolko je to zavazne..

cokokeksik

Tak v tom az tak dobri niesme a ani s tou uprimnostou to radsej velmi neprehaname, ale svoju odpoved som dostala. Bolo to "neviem".

Cindy 35

ked mas iba 26 urcite sa pohni dalej. inak si to budes neslor vycitat. nezasluzis si hnit v umretom vztahu, zivot mas pred sebou. a keby ste si moc chybali- vzdy je moznost vratit da k sabe.

Blavák

cokokeksik to by bolo ciste vestenie ...ak sa dokazete spolu o sebe rozpravat , spytaj sa ho to,vsetky odpovede na tvoje otazky viete len vy dvaja ....ak dokazete byt k sebe dostatocne uprimni

cokokeksik

Blavák si fakt dobry. Este by ma zaujimalo preco je ten clovek so mnou, ked je dost inteligentny na to aby tiez zistil ze to nefunguje.

Blavák

Ty sa snim nechces rozist ,si snim lebo dufas ,ze sa ti ho podari zmenit ...on sa nezmeni,nie tak akoby si chcela...jeho chovanie v minulosti ti dava dostatocny obraz o tom ako sa bude chovat v buducnosti.
Ty sa tiez nevies zmierit stym ako to je a prijat, ze to je asi jeho predstava o tom ako to ma byt....
pockaj si na tu svoju siedmu vlnu,niekedy to to musi ist az do krajnosti..kym sa rozhodneme konat

Blavák

cokokeksik... chapem,je normalne ze ti je to luto...
no trapit sa v nefunkcnom vztahu isto nechces..skus sa na to este vyspat(mne to pomaha, trochu sa odosobnit predtym ako pride final cut )

cokokeksik

Blavák ja chapem, len mi je to vsetko tak trochu luto. Som sa fakt fakt velmi snazila a zaroven ani nemozem povedat nic zle na svojho partnera. Je to take, nevysvetlitelne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerozhodna? - Fórum - ZDRAVIE.sk