Nerozhodna?

Príspevok v téme: Nerozhodna?
cokokeksik

Zdravim,

moj problem spociva v tom, ze s mojim dlhodobym partnerom to dlhodobo nefunguje (aspon podla mojho nazoru vztah, komunikacia, intimita a dovera v nom maju vyzerat uplne inak). Ja si plne uvedomujem, ze to nefunguje a snazila som sa to po prvotnom zamilovani a prebudeni aj riesit (rozpravat sa o tom, najst nejaky spolocny schodny bod, fakt kadeco, avsak nic nepomohlo) a v podstate riesim doteraz. Moja hlava sa stale nevie zmierit s tym, ze to je pase, ze sa to neda opravit a stale sa pokusam najst cestu ako na to, aj napriek tomu, ze mam pocit, ze vo vela problemoch sa to casom z mojho pohladu este zhorsilo. (napr.:moj problem, ktory bol zo zaciatku predmetom riesenia, sa teraz stal akoze niecim, co mi nema preco vadit, lebo to je akoze samozrejma sucast zivota...) Moja otazka je, co drzi ludi pri partneroch ktori im nevyhovuju? (Viem, ze by som to mala vediet prave ja, ale ja fakt netusim a mozno ked odhalim, kde tkvie moj problem, budem schopna presvedcit moju hlavu o tom, ze niektore veci sa proste spravit nedaju a pohnem sa dal) Dakujem vopred za vsetky reakcie.

Blavák

cokokeksik..tu ani nejde o generaciu ,jednoducho treba aby bol zaujem na oboch stranach ..no treba si uvedomit,ze hada chodit nenaucis aj keby to chcel ..niekdy to proste nefunguje..

Blavák

to je presne to co ti tu pisali ..zvykla sisi a uz ho poznas,vies co od neho cakat,najma ked si vzajomne neublizujete,tak na co riskovat...tak ale nieco ti asi v tom vztahu chyba a po case to na teba pride ako vlna...mozno treba pockat na tu siedmu

cokokeksik

Blavák aj hej, ale tak vies ako sa hovori...better devil you know. A, on je uplne ok (ako samostatna jednostka), nerobi nic co by ma nejakym sposobom zasahovalo, moju existenciu. Len proste tam je vela veci, co mne ako osobnosti nevyhovuje. Jednoducho prilis rozdielne typy, hodnoty, nazory. Ked som tu citala niektore temy, sa mi az rozum pozastavoval, ako si take veci mozu rozumni ludia navzajom sposobovat. My si nerobime nic...len proste aj prehnana volnost, alebo ako to mam nazvat, moze evokovat nezaujem.

cokokeksik

Dakujem vsetkym!

Agnes999 neuvadzam, pretoze si uvedomujem, ze su to veci podstatne, co mi budu vadit vzdy. Na hlupostiach by sa mi nechcelo stracat energiu rozhovormi.

Blavák mam 26, co si nemyslim, ze je az tak strasne :)

Blavák

to je ako s blbou robotou...kazdy na nu nadava ,ale gule na to odist a robit to co ma bavi ,ma len malokto....
Kolko mas rokov?Ono cim je clovek starsi tym je vrabec v hrsti lepsi.

Agnes999

No tazko ti nieco radit ked neuvadzas ziadne priklady. Neviem posudit ci ti vadia len nejake blbosti ktore nema zmysel riesit, alebo ci su to fakt zivotne dolezite veci. Ale ak ti na nom vela veci nevyhovuje a on to odmieta riesit a odmieta sa o tom bavit, tak asi vela moznosti nemas. Bud sa s tym zmieris a prijmes to, alebo budes hladat niekoho, kto ti vyhovuje.