Ja už neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Ja už neviem čo mám robiť
karin223

Od štvrtku som mala nutkanie na cikanie a pritom ma zabolelo vo vnútri vagíny keď som docikávala. Nebolo to pálenie. Prešlo mi to cez víkend aj ked to ešte raz za čas cítim. No v piatok večer ma začalo bolieť brucho tak, akoby som mala vetry. Aj som si myslela že sú to oni ale ono ma bolí až dodnes :( bola som dnes pri doktorke robili mi vyšetrenia moču a krvi a všetko je dobré. Poslali ma na gyndu lenže tá moja robí až vo štvrtok a neviem čo mám robiť pretože brucho ma strašne bolí :( dúfam že nie som tehotná. mala to niektorá z vás? Ďakujem.

Karin223

No včera som si dala tabletku prešlo mi to zajtra pôjdem ku ženskej ale bokom sa aby mi nepovedala tu "radostnu novinu"

kolibrikk

To skôr bude zápal alebo cysta ako tehotenstvo, tehotenstvo neboli, a ak si myslíš že si, sprav si test a zistis

rene1337

Akurat som chcel napisat ci nie ste tehotna nechcem strasit :) kupte si tehotensky test aby ste boli v klude ale netreba to nehat tak moze to byt aj blokovanie vetrov zapal prechladnute ladviny tazko takto povedat kazdopadne to treba riesit pekny den