Zradila ma kamarátka

Príspevok v téme: Zradila ma kamarátka
mimuska384

Ahojte.
Mala som najlepšiu kamarátku, (chodí so mnou do triedy a aj spolu sedíme) no teraz ju už tak neberiem.. totiž stalo sa to, že zo školy sme boli na jednom týždennom pobyte ..
Ja som tam nebola, bola som chorá ale ona tam bola.
Počas výletu som jej tam volala, že ako sa má a tak.. no ona mi ani raz nezdvihla a ani neodpísala..7
(To že nemala signál nebolo možné, volala som aj s inými babami, ktoré tam boli tiež)..
Noo a proste po výlete sa vrátila úplne zmenená:
Nosila štekle, mini sukne (ako št*tka) a zmachlená jak kraslica .. bola zrazu namyslená a ani raz ma neodzdravila .. proste ignorácia 3. stupna ...
a čo ma dostalo, bolo to, že sa bavila s babou, ktorú dovtedy nenávidela najviac na celom svete (ja som ju tiež nemala rada)
... Pred 2 mesiacmi sme si to vysvetlili a udobrili sme sa .. ona mi povedala, že sa s ňou bavila len preto, lebo si myslela, že ja sa s ňou nebavím ..
Chvílu som ju ešte považovala za BFF ale za ten čas som si našla lepšie kamaratky (sme kamaratky už dlhsie .. 2 roky :) ) a teraz beriem ako BFF tie nové .. ale ju nechcem stratiť .. stále je taka namyslena a tak ale ona ma volaco v sebe co ostatni nie .. prosím poradte :((

xaero90

Ssssssssss: všetko čo som v predošlom príspevku napísal je pravda takže neviem čo konkrétne sa ti nepáči. :D

Ssssssss

Xaero si po velmi dlhej dobe a opat na velmi dlhu dobu, zapichal, ano, vsetci sme pochopili a teraz je uz akoze pan expert. Asi si konecne nasetril na zenu :D Zboznujem takychto trapkov, fakt :D

xaero90

Však to je logické, keď na tom pobyte bola hardcore opichaná možno aj do zadocku :D, teraz jej už budú po rozume behať len penisu :D a kamarátky bude ignorovať :D, tak to chodí :*

Natalia3690

No vies co mne sa stalo nieco podobne ja viem vsetci hovoria ze vyrasties ale je to aj pravda celkovo, no ale my sme sa tiez udobryli ale potom sme si prestali pisat volat aj stretavat, no ja mam teraz ine kamaratky... Neviem ako to beries ty ja som s nou bola bff 5 rokov.
Dalsia vec asi pol roka som plakala...
Ale kazdy to berie inak .....

Nataša123456789

JA mám najlepšiu kamošku. Sme BFF 5 rokov. Ale už sa nam nie raz stalo že sme sa velmi hadali. Poradte

jaadirection

Toto poznám. Mala som naj kamarátku 8 rokov no ptm odišla na inú školu,a asi o 2 mesice som prišla aj ja na tu istú. Lenže to čo som videla a ako sa zmenila bolo neuveriteľné. Úplne na mňa kaslala a ja čo som tal nikoho nepoznala,ma pred každým ohovarala. Najskôr som z toho bola na dne lebo v tom čase som mala aj iné problémy. Asi po roku s jej povedala vlastne čo mi urobila a kňaz na to že ako ju to mrzí no hneď na druhý deň bola taká istá sviňa. No už to neriesim lebo mám úplne fantastické kamarátky a kamaratou. Dnes sa ani lejak nepozdravime a trávime sa že sa nevideme. Dosť často sa hádame na fb nadavame si do hovien ale ja sa z toho smejem. Teraz sa baví s najfalosneksou babou na škole čo j ohovara ale ona ju berie ako svoju bff. Raz padne na dno a potom sa mi ospravedlní a bude prosiť o pomoc,ale neni som taká že by som jej nepomohla.. Pomôžem jej aj napriek všetkému...