Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokedy som pod zákonom?

dominikNZ

1.
od 14 r. si sudne stihatelna (polovicnou sadzbou ako od 18r.)

2.
od 15 r. este nie si plnoleta, ale uz nie si maloleta, mozes mat preto sexualny styk, ktory nie je protizakonny (ale nie s osobou od ktorej si urcitym sposobom zavisla: napriklad tvoj ucitel, vychovavatel na internate atd.)

3.
od 18r. si plnoleta, mozes mat preto sexualny styk, ktory nie je protizakonny s kymkolvek, pokial je zaroven dodrzany predchadzajuci bod 2. v opacnom garde, t.j., ze druha strana ma uz 18 r., alebo 15 r. a nie je od teba urcitym sposobom zavisla,
mas volebne pravo, mozes byt volena, mozes viest motorove vozidlo, mozes vsetko, co dovoluje ustava SR

orchidejka

podla toho ako to myslis, v urcitych veciach si uz zodpovedny sam za seba a v inych si zase este pod starostlivostou rodicov

Klasik12321

Pod zakonom si, kym byvas u rodicov. Ked sa odstahujes a zacnes si na seba zarabat, potom si uz mozes robit co len chces :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokedy som pod zákonom? - Fórum - ZDRAVIE.sk