Aká diéta alebo úprava jedálnička?

natalka111

presne tak Sašiatko má pravdu a na 2-3kg ozaj netreba nejak zvlášť upravovať stravu, stačí dostatok cvičenia..
..ja som potrebovala (chcela) schudnúť viacej tak som robila nižšie napísané..

Sašiatko

Kašli na to, nechudni. Chudnutie je brana do pekla a nemyslim anorexiu len, proste si rozhodis metabolizmus a mozno nakoniec este priberies. Teraz si mozno vravis ze s takym pristupom nic nedosiahnes ale ty chces schudnut, lenze to nepotrebujes. Nie si obezna ani nadvahu nemas ani morbidnu obezitu ze by si to potrebovala. Asi potrebujes daco ine ale chudnut nie. A kazdy kto ta v chudnuti podpori ti chce zle.

natalka111

nesúhlasím..ja tak robím už vyše roka a funguje to..a to na večeru môžem zjesť čo len chcem a nie nejaky tvaroh z ktorého sa nenajem a som o chvíľku zase hladná...tvaroh ak tak na raňajky akurat tak.. ide o to aby telo strávilo večeru a na to mu treba dostatok času..

o_o

s tým nejedením po 18tej je podľa mňa blbosť.. malo by sa jesť tak najmenej 2 hodiny po jedle,, dáky tvaroh alebo tak nejak..
lebo inak by sa mohol spomaliť metabolizmus

natalka111

nejedávaj po 18stej hodine, aspoň 3-4x do týždňa behávaj, obmedziť sladke, prejsť na celozrnné pečivo, dostatok tekutín.. a ak máš dostatok času tak nejaké to cvičeníčko doma ešte môžeš pridať brušáky, drepy a pod...

SilviaL22

Zeleninu jem, to je jasné...viem si ju spraviť na večeru na masle alebo len tak čerstvú chrúmem :)

Veru, treba začať niečo robiť, pri tomto počasí sa ani nedá sedieť doma :)

o_o

a zelenina? :) namiesto tých cestovín skús tú zeleninu s celozrnným pečivom podľa mňa.. nemajú toľko kalórií a zasýtia
prípadne dáke vajíčko, cottage cheese, tvaroh..
ale tak podľa mňa máš dobrý metabolizmus, lebo ja som od teba nižšia a o 55kg môžem len snívať :D
tak hlavne cvič a hýb sa.. vonku už je pekne, choď na korčule, bicykel, zabehať si.. ak sa ti dá :) a bude to v pohode podľa mňa

SilviaL22

Večer neviem odolať niečomu hriešnemu, takže tak :D ale tak...na raňajky mám väčšinou biely jogurt, ovsené vločky a trošku medu+kávu...obed..slovenská klasika...napr.mäso a ryža/zemiaky a večeru...čo nájdem :D robím chybu, ale väčšinou jem cestoviny, je to rýchle, ale kalorická bomba :D

o_o

no tak v prvom rade by si mala napísať, ako sa stravuješ :D ja ti síce v tom neporadím, ale isto sa tu niekto nájde..
a no áno, sacharidy by sa mali hlavne doobeda.. takže ani ovocie by sa poobede už nemalo jesť, vtedy hlavne tie bielkoviny,, skús kuknúť ešte sem
www.birdz.sk
možno tam nájdeš niečo užitočné :)