Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
zuzik412

pred tyzdnom som mala nechraneny styk a dodatocne som prisla na to ze som pravdepodobne vtedy ovulovala, alebo aspon mala plodne dni. priatel sa do mna neurobil ale aj tak sa obavam ci nemohlo nieco ujst? aka je sanca ze mozem byt tehotna? strasne sa bojim, ja viem ze to bola chyba ist bez ochrany, nikdy to nerobim, no nemali sme nic vtedy :/ objednala som si test, menzes mam dostat az okolo 15teho, mozem si ho urobit potom niekedy 13teho ?

zuzik412

dakujem ukludnili ste ma. ja som si uz objednala test z internetu ...clearblue sa vola - o nom som sa docitala ze sa da uz takto skoro urobit tak cakam do toho pondelka

Agnes999

Nechcem ti brat nadej, ale kolegyna bola tiez fajciarka a aj tak otehotnela z kvapocky lasky. Si hodne mlada a na vrchole plodnosti. Ale neboj, aj tak je stale viac pravdepodobne, ze tehotna nebudes. Tej kolegyni sa to podarilo az po dvoch rokoch takehoto sexu. Nemusi mat v tej kvapocke lasky spermie kazdy chlap a ak by aj mal, je ich malo a tym padom sa znizuje pravdepodobnost, ze niektora dobludi az k vajicku. Podla mna tak na 80-90% tehotna nebudes. Spytaj sa v lekarni ohladom teho testov, su nejake, co to vedia zistit uz po tyzdni od styku.

zuzik412

a mozem si ho teda urobit uz v pondelok? objednala som si taky test , co pisali ze ukaze vysledok aj 5 dni pred ocakavanou menstruaciou no na druhej strane vacsina bab aj tak pise ze to je nespolahlive , kludne moze ukazat negativny aj ked by som bola nahodou tehotna

Agnes999

Ale ano, sanca tam je. Niektori muzi maju spermu aj v predejakulacnej tekutine, iny vobec. Kamoska spavala so svojim priatelom 8 rokov bez ochrany, len on si daval pozor, nikdy neotehotnela. A ked sa rozhodli mat bejby a zacali na nom pracovat, do mesiaca bola tehotna. Byvala kolegyna tiez nic nebrala a robili to rovnako - on si daval pozor. Po dvoch rokoch otehotnela. Bohuzial to bolo v case, ked sa ich vztah uz rozpadal a chcela sa s nim rozist, lebo sa k nej choval hnusne. Tak s nim nakoniec ostala.

sheila.

Tak samozrejme ista sanca tam je, ale dost mala... tiez mam 22 rokov a tiez som zvykla stresovat ci niesom tehotna,tak ta uplne chapem :D
tak ale teraz nemozes nic robit, len cakat a potom si spravit test. Napis potom sem, co si zistila,som zvedava. Drzim palce pre neg. vysledok. (urcite bude,neboj)

sheila.

Moja,kludni sa... vies ake tazke je otehotniet? ved si ani nebola vtedy v strede cyklu uplne presne, priatel sa do teba nespravil, tak mas uplne minimalnu sancu,az nulovu. kolko mas rokov?

zuzik412

ved to sa bojim ze ci nahodou nieco neuslo :( pozerala som si aj ake faktory ovplyvnuju plodnost a zistla som ze fajciarky mozu mat problem otehotniet...a ja fajciarka som...takisto vraj na to vplyva zdravy zivotny styl a ten nemam tiez nejaky extra, nevravim ze je uplne nezdravy ale urcite nieje najzdravsi...a vraj aj stres to ovplyvnuje no a momentalne mam stresy zo skusok a vsetko okolo...myslite si ze to je dostatok faktorov na to ze aj keby nahodou nieco uslo, tak nic z toho nebude?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem byt tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk