Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pigmentove skvrny od slnka

Daduskaaaa

nato aby ste sa nadobro zbavili pigmentových škvŕn musíte poznať príčinu ich vzniku, čo je niekedy veľmi problematické a až potom začať používať nejaké prípravky.. pozor na krémy tie odstraňujú len povrchový pigment, akonáhle sa pigment uloží hlbšie nepomôžu Vám ani domáce recepty ani krémy =( -odkaz odstránený-

Emily opat

Pravdepodobne nepomozu, pokial budes pokracovat v uzivani HAK. Doporucujem navstevu gynekologa a zmenit typ. Ja som s jednym druhom nemala problemy, pri inom type mi vyskakala pigmentacia na tvari.

sususu

No beriem, ale uz asi 5 rokov... a tieto skvrny sa objavili pred dvoma rokmi prvy krat... objednala som si tie kremy ktore spominala Yasmine + peeling tak dufam ze pomoze...

lilyianka

ja mám tiež pigmentové škvrny, ale pod očami, tiež používam na to určený krém, ešte len prvý rok, tak uvidím, či mi zaberie ... a mne sa to objavilo až po vysadení antiky .... tak nechápem prečo tak zrazu .... predtým mi slnko vôbec nevadilo a teraz vyjde "prvé" a už fľaky vyliezajú

Emily opat

Je to pomerne casty problem u zien, ktore uzivaju hormonalnu antikoncepciu. Treba pokial je to mozne, zvolit inu formu ochrany + pouzivat bieliace kozmeticke pripravky a peeling. Vysledok sa dostavuje az po mesiacoch. Je dobre absolvovat u dermatologa/kozmeticky salon mikrodermoabraziu a zosvetlujuce masky.

sususu

Yasmine dakujem velmi pekne, uz som si objednala :-) dufam ze aj mne to pomoze... mam to na cele,min. roku to bolo mensie, pouzivala som rozne pripravky ale vobec nepomohlo a to bolo viac ako 100e :-( a tento rok sa mi to zvacsilo... som nestastna ... tak dufam ze sa toho uz konecne zbavim ;-)

Yasmine

prepáčte,nevedela som, že nežijete na Slovensku, na slovenské slnečné pomery asi stačí tá 30tka faktor... je to americký výrobok, mne to objednáva kozmetička, ale majú aj svoju stránku www.foreverliving.com

myslím, že to je eshop..
kožná lekárka mi odporučila radu výrobkov bioderma, ale to mi nepomohlo vôbec, a kozmetička mi to potvrdila, že to nezaberá.... ale asi to záleží aj od typu pleti a určite aj vnútorné záležitosti v tele... že vraj to všetko spolu súvisí.... to mi zas povedali v Ústave lekárskej kozmetiky, no ťažko s tým slnkom..... držím palce...

sususu

fakt???? ja pouzivam 50 od Avene ale napriek tomu mam tie skvrny..nezijem na svk a tu je slnko velmi silne.. kolko tak stoji ten gelik aby som povedala mojej mamke a este kde ho dostat ak nie v lekarni?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pigmentove skvrny od slnka - Fórum - ZDRAVIE.sk