Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena antikoncepcie

Príspevok v téme: Zmena antikoncepcie
Lola67

Zdravím žienky, zajtra idem ku svojej lekárke s prosbou, nech mi zmení antikoncepciu. Teraz mám Belaru (užívam ju rok) a pribrala som po nej 6kg. Stále mám chuť na jedlo, hlavne sladké a čoraz viac naberám na váhe. Viem, že lekárka mi poradí s výberom, ale chcela by som sa aj vás spýtať či neviete o nejakých tabletkách, po ktorých už určite nepriberiem. Ďakujem

Lola67

Na mesiac som antikoncepciu vysadila kvôli operácii, a za ten mesiac som zhodila 4kg za týždeň. Absolútne som za ten mesiac nemala chuť do jedla, ani na sladké. Odkedy ju zasa beriem, neviem tomu zabrániť. Ja sa odhodlať neviem, lebo keď raz tú chuť do jedla mám, tak mám.
Chcem aspoň menej hormonálnu, lebo bolo mi povedané že obsah tých hormonov môže za tú chuť do jedla.

Kvety zla

neexistuje antikoncepcia po ktorej zarucene nepriberies. na kazdeho vplyva antikoncepcia inac, a rozne druhy vplyvaju na roznych ludi rozne.
skus sa viac hybat a odolavaj sladkemu - problemom nie je antikoncepcia samotna ako skor to, ze sa prejedas.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.