Helikobakter nelieceny

Príspevok v téme: Helikobakter nelieceny
Sašiatko

Je mozne ze ak mi nasli pred 5 rokmi helikobaktera v ramci infektologie ale nijak sa to neliecilo lebo sa mi nechcelo chodit po lekaroch (novy : gastroenterolog) tak ho este stale mam? Mate niekto? Mam strasnu kozu! Len toto mi vadi a chcem to vyriesit. Inak je mi dost jedno ci mam nejakeho helikobaktera. Ale este pocas tych rokov som mala take obdobie strasneho palenia zahy ale myslelo sa ze je to z liekov. Neviem, lebo ja mam traviace tazkosti od narodenia, mala som reflux a babka mala helikobaktera tiez a aj sa jej vracal.

Mrs Smith

Ahoj Sašiatko, to, či máš helikobaktera, zistíš aj domácim testom zo stolice. Za 10 minút budeš vedieť spoľahlivý výsledok, bez návštevy lekára. V prípade pozitívneho testu sa môžeš liečiť alternatívne, čo je vo väčšine prípadov aj efektívnejšie a vždy šetrnejšie pre organizmus. Prívlastok zabijak helikobaktera si zaslúžila Chioská masticha, ktorá je v účinnosti liečby helikobaktera najpreskúmanejšia. Originál mastichu z Grécka nájdeš v internetovom obchode mastichaterapia. Majú tam aj spomínaný helikobakter test. Verím, že v prípade pozitívneho testu sa helikobaktera zbavíš aj bez doktora :)