Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Mistra

leticia12

Mistra je velmi dobra na silnu a bolestivu menštruaciu,cyklus drží vyborne a vidieť zlepšenie pleti,lepšia kvalita vlasov- odporucam

Karolina8080

Ahojte kocky :) Pridavam moju pozitivnu skusenost s Mistrou. Beriem ju uz 2 roky. Prve 2 mesiace som este trochu spinila ale potom sa to ustalilo. Teraz mam krasny pravidelny menzes a dokonca nie je ani taky silny ako predtym. Lekarka mi ju nasadila prave kvoli silnemu krvacaniu a pomohlo to. Tiez mam krasnu plet - ziadna vyrazka a ani nie je mastna :) Mozem len a len odporucat!

Zjuziik

Ahoj volam sa Zuzana uzivam antik. Mercilon no uz som zufala stale krvacam alebo spinim nemam pravidelnu menstruaciu poradte mi prosim nieco a este s nej aj priberam cele zle

Zjuziik

Ahoj volam sa Zuzana uzivam antik. Mercilon no uz som zufala stale krvacam alebo spinim nemam pravidelnu menstruaciu poradte mi prosim nieco a este s nej aj priberam cele zle

Zanett 885

Ahoj, užívala som Mistru 2 roky a bola som veľmi spokojná. Mala som slabú a nebolestivú menštruáciu, žiadne priberanie a pleť sa mi tiež zlepšila. Predtým som mávala silnú a bolestivú, prvé dva dni to bolo vždy najhoršie. Pri Mistre to všetko prestalo :)

Siminkaaa

K Mistre sa vraciam po dlhsej prestavke a sťazovat sa fakt nemozem. Ziadne bolesti, krasna plet a hlavne nepriberam. Čo sa mi nepaci, je, ze menstruacia je minimalna a to spinenie, niekedy ani to coho sa obavam a tak kazdy mesiac kupujem pre istotu test. Gynekologicka mi povedala, ze je to pri tejto antikoncepcii mozne a ze sa nemam coho bat. :) No istota je gulomet haha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Mistra - Fórum - ZDRAVIE.sk