Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Mistra

patka169

ahojte, mne takisto predpísala gynekologička antikoncepciu Mistra, nakoľko som 10 týždňov po pôrode. Ako Vám Vaše gynekologičky odporúčali brať Mistru?
Odpovede poprosím na email: patka169@azet.sk
Ďakujem

leticia12

Mistra je velmi dobra na silnu a bolestivu menštruaciu,cyklus drží vyborne a vidieť zlepšenie pleti,lepšia kvalita vlasov- odporucam

Karolina8080

Ahojte kocky :) Pridavam moju pozitivnu skusenost s Mistrou. Beriem ju uz 2 roky. Prve 2 mesiace som este trochu spinila ale potom sa to ustalilo. Teraz mam krasny pravidelny menzes a dokonca nie je ani taky silny ako predtym. Lekarka mi ju nasadila prave kvoli silnemu krvacaniu a pomohlo to. Tiez mam krasnu plet - ziadna vyrazka a ani nie je mastna :) Mozem len a len odporucat!

Zjuziik

Ahoj volam sa Zuzana uzivam antik. Mercilon no uz som zufala stale krvacam alebo spinim nemam pravidelnu menstruaciu poradte mi prosim nieco a este s nej aj priberam cele zle

Zjuziik

Ahoj volam sa Zuzana uzivam antik. Mercilon no uz som zufala stale krvacam alebo spinim nemam pravidelnu menstruaciu poradte mi prosim nieco a este s nej aj priberam cele zle

Zanett 885

Ahoj, užívala som Mistru 2 roky a bola som veľmi spokojná. Mala som slabú a nebolestivú menštruáciu, žiadne priberanie a pleť sa mi tiež zlepšila. Predtým som mávala silnú a bolestivú, prvé dva dni to bolo vždy najhoršie. Pri Mistre to všetko prestalo :)

Siminkaaa

K Mistre sa vraciam po dlhsej prestavke a sťazovat sa fakt nemozem. Ziadne bolesti, krasna plet a hlavne nepriberam. Čo sa mi nepaci, je, ze menstruacia je minimalna a to spinenie, niekedy ani to coho sa obavam a tak kazdy mesiac kupujem pre istotu test. Gynekologicka mi povedala, ze je to pri tejto antikoncepcii mozne a ze sa nemam coho bat. :) No istota je gulomet haha

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Mistra - Fórum - ZDRAVIE.sk